Jump to content

Indirdiğim Film Partlarını Seyredemiyorum

zorrodx

Recommended Posts

internetten indirdiğim film partlarını hiç bir player acmıyor ne yapmam lazım bilgisi olan yardım lütfen partların şekli windovs 98 logosuna benziyor, ne gibi işlem yapmalıyım bilmiyorum,yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden cok tesekkur ederim..

arkadşım tam olarak anlamadım sorununuzu yanlız söyle bişey başıma gelmişti belki işinize yara indirmiş oldugunuz dosyalar bir program var ismini tam olarak hatırlamıyorum ama onun la bölünmüş partlar haline getirilimiştir tekrar o programla birleştiriliyo birleştirdikten sonra sorunsuz bi şekilde calışıyo

arkadşım tam olarak anlamadım sorununuzu yanlız söyle bişey başıma gelmişti belki işinize yara indirmiş oldugunuz dosyalar bir program var ismini tam olarak hatırlamıyorum ama onun la bölünmüş partlar haline getirilimiştir tekrar o programla birleştiriliyo birleştirdikten sonra sorunsuz bi şekilde calışıyo

öncelikle ilgin için tsk ler zaten bölünmüş olarak 8 part var ve 1. partı vlc playerle seyrettim ama diğer partları acmıyor ,,o dediğin program nedir hatırlarsan iyi olur....

öncelikle ilgin için tsk ler zaten bölünmüş olarak 8 part var ve 1. partı vlc playerle seyrettim ama diğer partları acmıyor ,,o dediğin program nedir hatırlarsan iyi olur....

hjsplit programın adı

bu programla partları birleştirdim ama değişen bir sey olmadı, ayrıca pc de vinrar yüklü...

e winrar yüklü ise partdan çıkartınca zaten kendi birleştirmesi lazım örnek 16 partlı bir dosyayı çıkartığında en fazla iki medya dosyası olur bence sen çıkartmadanmı açmaya çalışıyorsun?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...