Jump to content

Usp Hardısc Sorunu

laguere

Recommended Posts

toshıba 160 gb usp hardisc im var ben bunu aldigimdan beri kendi pc de calistirmam guc oldu zamamn zaman calisti ve hata verdi ama baska pc lerde sorunsuz calisiyor usp kablosu cıft ıkıtanesınıde takmam gerekıyor daha sonra si adaptorlu usp port aldim onla sorun suz kulandim calisiyordu ana kartimi yeni degistim eskisiylede calismadi yenisiylede ikiside asrock usp cogaltici bugun bozuldu pc ye giris yaptim ama calimiyor galiba enerji yetmiyor bunu bios dan enerji ayarlarini yuksetlme diye bisi duymustum ama nasil yapilir bilemiyorum veya sorun tam olarak ne bilemiyorum yardimlariniz icin simdiden tskler

Bence PowerSupply'in yetmiyor olabilir kasada voltajları ayarlayan en önemli parça biliyosun başka bir Powersply

İle denemeni tavsiye ederim .. Saygılarımla

pc ılk aldıgımdan buyana ekran kartı ıle ram degıstırdım acaaba dedıgın gıbı power mı yetmıyor bunlardan olabılırmı bı kere power yandı ama almaya gıttıgımde aynısıbnı verdıler 4ay felan oluyor degıselı power ı

Bence PowerSupply'in yetmiyor olabilir kasada voltajları ayarlayan en önemli parça biliyosun başka bir Powersply

İle denemeni tavsiye ederim .. Saygılarımla

tskler kardesım evet daha sonradan harıcı bır fan almustum 3 fıteslı sımdı onun sevıyesını 1 e dusurunce calıstı enrjı yetmeyebılır demenden yola cıkınca evet ıse yaradı ıolerkı gunlerde pover degıstırrım sımdılık bole ıyı

• 4 ay sonra...

slm arkadaslar benim 160.GB'lık toshıba codegen tasınabilir bir yedek diskim var fakat en son bilgisayarımın tüm dosyalarını temizleyip sıkıstırdım fakat butun bunları yaptıktan sonra yedek diskteki 60 gb'ta yakın dosyalarım kayboldu görünmüyor bunun sebebi ne olabilir bi fikri olan varmı ???????

aynı zamanda baslattan bilgisayar tıklattıgımda yedek disk üzerine tıklatmadan bakıyorum doluluk oranı 223MB bos alan 225MB olarak gözüküyor yani bunun anlamı nedir sizce varsa fikri olan lütfen acil yardım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...