Jump to content

Xp Kulurken Hep Aynı Yerde Kalıyor

wildly

Recommended Posts

bir pc ye windows kurmaya çalışıyorum ama herseferinde "kalan süre 31 dakika" da kalıyor ama kilitlemiyor. işlemci ve anakart hariç herşeyi değiştirdim. modifiye ve orginal xp i denedim aynı durum devam ediyor. bu durumla karşılaşan yada çözümünü bilen arkadaşlar varmı?

Benim de oluyordu eskiden. Format cdsini değiştirdim düzeldi.

format cd sini değiştir.

bizim arkadaşlardan 2 si o hata düzelir diye bırakmışlar 1 hafta tatile gitmişler :wub:

cd nin yenisini veriştim de bilgisayara XP kurmuşlardı .

anakart haricinde tüm donanımı değiştirdim, hep 31 dk da kalıyor, ama kilitlemiyor, mouse hareket ediyor, xp kurulurker xp nin tanıtım ekranı çalışıyor devamlı değişiyor ama bir türlü kalan 31 dk geçmiyor. hdd led de yanmıyor. ayrıca bios update de yaptım

kurduğu xp cdlerinide değiştirdim, parttionları da parttionmagic ile yaptım. farkılı 2 hdd kullandım

vista kurr elinde varsa benimde başıma geldi bi iki defa ama genelde modifiye xplerde oluyoo orjinal denedinmiiii tamm donanım driverlerini yuklerken takılıyoo dimiii her bişeyi değiştirdiysen kendince ozaman sorun kullandığın cdlerde...

1-Anakartının onboard özelliklerini kapat.

2-Kart okuyucu vs. usb girişi parçaların takılıyken kurmaya çalışıyosanda sorun olabilir.

3-Hdd en sataysa kablosunu değiştir.Başka sata girişine takarak dene

1-Anakartının onboard özelliklerini kapat.

2-Kart okuyucu vs. usb girişi parçaların takılıyken kurmaya çalışıyosanda sorun olabilir.

3-Hdd en sataysa kablosunu değiştir.Başka sata girişine takarak dene

evet oldu, anakartın onboard larını kapatınca sistem kuruldu, bakalım acınca tanıyacakmı ? bu sorunla ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...