Jump to content

Antivirüsünüze Güveniyorsanız Deneyin!‏

BOZOAHA

Recommended Posts

Virüs Programınıza Güveniyormusunuz... Ekdeki dosyayı indirip sağ

tıklayıp tara demeniz yeterli virüs programınıza güvenilip

güvenilemeyecegini deneyebilirsiniz. Güvenmeyenler kesinlikle

denemesin... İçerisinde 590 tane virüs vardır... Sizin vürüs programı

kaç tane bulabilecek.... ben kendim denedim ve avast pro 4.8 daha indirme bitmeden uyarı verip bağlantıyı kesti....deneyen arkadaslar hangi programla denediklerini ve sonuçları yazarsa hepimiz bilgi sahibi oluruz tesekkürler...

http://rapidshare.com/files/27048900/Virues_Program__305_n__305_za_Gueveniyormusunuz.cab[/CODE]

Avast ve Kaspersky İnmelerine izin vermediler. Bakalım sizdekiler ne yapacak. Sorun yapmayın çünkü arşiv içinde oldukları için zararsızdırlar.

BUDA KANITI

2uf6qn8.jpg

2vl0313.jpg

eset nod32 ss 3.0.669 daha indirmeden 590 tane virüs olduğunu söyledi ve sildi :)yetenekli ya inmeden nası saydı anlamadım bakalım şimdi 6000 olanı deniycem 6169a çıktı anlamadım:S bide 3 defa dosyaları analize göndermemi istedi bende gönderdim sevaptır :rolleyes2:

eset nod32 ss 3.0.669 daha indirmeden 590 tane virüs olduğunu söyledi ve sildi :)yetenekli ya inmeden nası saydı anlamadım bakalım şimdi 6000 olanı deniycem 6169a çıktı anlamadım:S bide 3 defa dosyaları analize göndermemi istedi bende gönderdim sevaptır :rolleyes2:

aynen kardesım bende de nod32 var daha ındırme tmmlanmadan karantınaya alındı

arkadaşlar ben avira antivir kullanıyorum dosyayı indirirken sorun çıkmadı indirme işlemi bittikten sonra tarattım TAM TAMINA 602 adet virüs buldu masa üstüne baktığım da dosya yoktu dosyayı tamamen silmiş bu konuyu açan arkadaşlara tşk ler

virüsleri gönderren bazı üyeler sakın zipten çıkarmayın filan yazmışlar, bir virüs programı dosyaları taramak için mecburen arka planda açar, virüsü tanıyorsa bulur tanımıyorsa virüsün tipine göre hemen kendini başka biyere kopyalar, siz virüs programına taratırken zipten çıkarsanızda olur çıkarmasanızda, virüs tanınmıyorsa antivirüs tarafından, kesin sisteme bulaşır, onun için fazla uğraşmayın yoksa yine format sizi bekler. :rolleyes2:

arkadaşım ben hic cekinmeden girdim bu teste cünkü kullandım virüs programına cok güveniyorum

Nod32 Antivirüs 3.0.659 sizde buny kullanın sizde memnun kalın ne makinayı kasıyor nede gereksiz dosyaları trojen olarak görüyor Hakan Akt. teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...