Jump to content

Vista'ya Giremiyorum...

Recommended Posts

Bilgisayarıma vista yukledim sonra da sp1 ekledim.Daha sonra sp1 icin cıkan crackı yukledim ve bilgisayarı yeniden baslattım.Simdi vistaya giremiyorum.Anakart resminden sonra cıkan menude boot from cd yazıyor ve oylece kalıyor.Sorunu nasıl cozebilirim simdiden tesekkurler...

Güvenli modda dene eğer gene açılmazssa çökmüştür .. Çözüm vistayı onarmaktan geçiyor ...Yalnız sp1li vista dvd si ile anca yapabilirsin..Sen sağlam bi vista sp1 cracki bul forumdan ve vistayı yeniden yükle (formatlayıp yükle) öle yap..

Ben olayı anlayamadım,

Eğer giremiyorsan crack'i nasıl yüklüyorsun?

Saygılar...

giremedigim icin bi daha format attım.Sonra yine sp1 i ve crackini yukledim.Sonra restart attım.Bu defa da hata verdi ve yine vistaya giremedim.

Ben olayı anlayamadım,

Eğer giremiyorsan crack'i nasıl yüklüyorsun?

Saygılar...

giremedigim icin bi daha format attım.Sonra yine sp1 i ve crackini yukledim.Sonra restart attım.Bu defa da hata verdi ve vistaya giremedim.Olayın ozeti budur.

crackı yaptım sonra vista ilginc bir sekilde etherneti gormemeye basladı.Everestten baktıgımda etherneti goruyor ama visat gormuyor.Bu arada ethernetim realtek rtl8129.İnternette vista driverını bulamadım.Yardımlarınızı bekliyorum :pardon:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...