Jump to content

Hard Disk Low Level Format Tool

Miras7

Recommended Posts

selam arladaşlar ben bu proğramı buldum yanlız nasıl kullanıldığını bilmiyorum bir çok sitede arama yaptım ama hepsindede kopyala yapıştır var yanı benim aşşagıdaki vermiş olduğum bilgiler.

bu proğram masa üstündeki icon ile başladığımda format yazısı var onu tıkladığımda erer veriyor ve bütün disk uçuyor ama bad sector yapamadım bir türlü :S

yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

yada sizin bildiginiz bad sector yapabilicegim daha iyi bir proğram varmı benim istegim HDD'yi kökden silmek eski bilgiler dahi

HDD Low Level Format Tool 2.21.1108

Harddisklerine low level format atmak isteyenler için geliştirilmiş küçük bir araç. Fabrika formatı olarak ta bilinen bu yöntem ile harddiskinizdeki tüm MBR ve tablo bilgisi silinecek. Tüm bitler 0 olacak şekilde ayarlanacak. Böylece diskiniz ilk günki gibi tertemiz olacak. S-ATA (SATA), IDE (E-IDE), SCSI, USB, FIREWIRE arabirimlerine sahip disklerde çalışabilir. Maxtor, Hitachi, Seagate, Samsung, Toshiba, Fujitsu, IBM, Quantum, Western Digital marka disklerde sorunsuz çalışmaktadır.

Dikkat bu aracın kullanılması sonucu seçtiğiniz diskteki veriler tamamen silinecektir. Silinen verilerin kurtarılması mümkün değildir.

Üretici : HDDGURU

Dili : İngilizce

Eklenme Tarihi : 17 Nisan 2006

Boyutu : 0,48MB

Lisans : Freeware Kısıtlamalar :

Işletim Sistemi : Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000

http://download.chip.eu/tr/HDD-Low-Level-Format-Tool-2.36.1181_879892.html

bu program bad sectörde o kadarda iyi değil sana garanti veriyorum sana önerim bad sector için yapılmış olan hdd regenerator programı bu program işini görücek bir cdye yazıyosun boot olarak bilgisayarın açılışında takıpp çalıştırıorsun yanlız biraz uzun sürüyor bende tamamen gitmiş denilen hardiski bile azcık kayıplarla kurtardım...

dene görüceksin..bu arada full sürümünü yükle..cdye çek

benim kullandıgım maxblast4 programını tavsiye ederim.exitly arkadasın söyledigi program gibi bunuda cd den boot ederek calıstırıyorsun kullanımı basit ama uzun sürüyor.(80 gb6.5 saat 20 gb 3saat sürdü).

benim kullandıgım maxblast4 programını tavsiye ederim.exitly arkadasın söyledigi program gibi bunuda cd den boot ederek calıstırıyorsun kullanımı basit ama uzun sürüyor.(80 gb6.5 saat 20 gb 3saat sürdü).

maxblast4 indirdim usta yanlız en sonda seçenekde c f yazıp cd ye düşmem lazım ama

/:A süşüyor elinde varsa iso yapıp upload edermisin bende direk nero ile yazpıp kullanayım iso kalıbında bulamadım yada ben boot cd yapamadım :s

asıl sorunum şu bundan dolayı bad sectot yapmak istiyorum

şlemci : AMD dual 2 6400+

AGP : Sapphire HD 3850 Ultimate

bellek : 2 Gb Ram

harddisk : 250 Gb sgate sata2 HDD

anakart : Asus M2V-MX SE

DVD/R : LG combo

fan : ZALMAN 9500A LED

gülüceksiniz ama kraloyunda balon tarlası2 diye bir oyun var orda kasıyor

bir türlü çözemedim bende siz ustalara danışmak istedim..

teşekkürler

not: hdd komple biçimle düzelir dediler biçimledim düzeldi yanlız yeniden yaptı. hdd yi sıfır bilgileri tamamen silebilme şansım varmı proğramla bile geri alınamayacak şekilde..

hiç üşenmedim size video çektim :clapping:

oyun hızlandığında kasmalar başlıyor

Please register to see this content.

asıl sorunum şu bundan dolayı bad sectot yapmak istiyorum

şlemci : AMD dual 2 6400+

AGP : Sapphire HD 3850 Ultimate

bellek : 2 Gb Ram

harddisk : 250 Gb sgate sata2 HDD

anakart : Asus M2V-MX SE

DVD/R : LG combo

fan : ZALMAN 9500A LED

gülüceksiniz ama kraloyunda balon tarlası2 diye bir oyun var orda kasıyor

bir türlü çözemedim bende siz ustalara danışmak istedim..

teşekkürler

not: hdd komple biçimle düzelir dediler biçimledim düzeldi yanlız yeniden yaptı. hdd yi sıfır bilgileri tamamen silebilme şansım varmı proğramla bile geri alınamayacak şekilde..

hiç üşenmedim size video çektim :clapping:

oyun hızlandığında kasmalar başlıyor

Please register to see this content.

o zaman hdd low level formatı kullancan bu program yavaşlamayıda hallediyor ama ben kullandımda bende çift hardisk var ondan windows yüklü hardiske atmadım sanırım boot cd hazırlanıyor ama nasıl yapılıyor bilmiyorum hdd low level format boot cd die arat bulursun

o zaman hdd low level formatı kullancan bu program yavaşlamayıda hallediyor ama ben kullandımda bende çift hardisk var ondan windows yüklü hardiske atmadım sanırım boot cd hazırlanıyor ama nasıl yapılıyor bilmiyorum hdd low level format boot cd die arat bulursun

arkadaşım hddgurunun kendi sitesinde programın iso hali var oradan indirip nero ile yakıktan sonra başlangıç diski olarak kullanabilirsin bu arada bu program senin harddiski sıfırlar ve varsa eğer bütün sorunlarınıda giderir daha önce en az 5 6 harddiski bu şekilde kurtardık bilgine...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...