Jump to content

323. Dönem Piyade Er

skyman

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,

Çok sevdiğim tnc ailesine kısa bir süre askerlik görevimden dolayı veda etmek zorundayım.

Piyade er 323. kısa dönem olarak

TSK KBRN.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI KBRN.SVNM.TB.K.LIĞI KOCAELİ GEBZE

' ye düştüm. Teslim olacağım birliğin uzun adı ise şu ;

Türk Silahlı Kuvvetleri Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer (KBRN) korunma okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı, Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer (KBRN) korunma ve savunma tabur komutanlığı Kocaeli/Gebze

Bu yer hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Tüm 323. kısa dönem olarak askere gidecek arkadaşlarımıza da şimdiden hayırlı teskereler dilerim.

hayırlısı olsun.

Türk Silahlı Kuvvetleri Kimyasal Biyolojik Radyolojik Nükleer (KBRN) korunma okulu ve Eğitim Merkez Komutanlığı

aklıma cem yılmaz geldi :) senide televizyondan sorumlu yapmasınlar :) açıyorum televizyonu çekilin radyasyon geliyor

84/1

olarak yaptım

16 ay malesef

sen kısa done yacaksan tahmınım 6 gıbı bıseydı

eyer astegmen olarak yaparsan 12 bu arada fıyakanda oluyor anlıyacagın

tabı sen hangısı olgugunu belıtmemıssın

neyse allah kurtarsın ne dıyım

baran20 Kısa dönem yani 5 ay piyade er olarak yapacağım askerliğimi, mesajlarımda da belirtmiştim ama neyse...

valla ben gebze de oturuyorumda böyle bir yer hiç duymadım

BrightBlade duymuş ondan aldığım duyumlarla bulacağım inşallah :)

Skycım hayırlısıyla git gel hayırlısıyla gel bu arada bende gebze taraflarını bilirim ama hiç oyle bir yer bilmiyorum gerçi e5 ustunde gebzeyi biraz geçince bir yer var giderken buradan solda kalıyor. Ama orası orasımıdır bilemem .

• 2 hafta sonra ...

Hayırlı tezkereler dilerim. Gittiğinde makine mühendisi olduğunu muhakkak söylemelisin, bilgisayardan anladığını söylersen yazı büro da çalıştırabilirler seni. Kötü değildir fakat, diğerlerine göre mesai saatlerin daha uzun olur. Ben de merak ettim bakalım ne iş yaptıracaklar sana.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...