Jump to content

Mozillayla Ilgili Ciddi Bir Sorunum Var

vatan24

Recommended Posts

arkadaşlar mozilada bir şey indiriyorum tam bitti biticek %99 oluyo kaynak dosya okunamadı deyip bırakıyo mozillanın tüm sürümlerini yülkleyipte denedim yine aynı sorun acaba windowsla alakalı birşeymi daha önce bölyle bir hata almamıştım :dribble:<_<:D

Bahsettiğiniz Hatayı Bütün Downloadlarınızdamı Alıyorsunuz.!?

Eğer Tek Bir Dosyada Bahsettiğiniz Sorun Varsa Bu Virüs Programınızdanda Kaynaklanabilir..

Mesela Virüslü Bir Dosyayı indirken %99 a gelir, Tam %100 olmuşken içindeki Virüsü Görünce Anında Siler ve Karantinaya Alır, Firefoxta Kaynak Okunamıyor Der vs.. Anlatabildim inşaAllah :9

Ama Eğer Bütün Downloadlarınız Bahsettiğiniz Şekilde Neticeleniyorsa Ozaman Çözümü Başka Yerlerde Aramak Gerekecektir..

Mesela Aynı Adresteki Aynı dosyayı Hem İnternet Explorer ile Hemde Firefox ile indirdiğinizde IE indiriyor, Firefox indirmiyormu, Yoksa ikiside indirmiyor %99 da Kalıyormu..!?

Bahsettiğiniz Hatayı Bütün Downloadlarınızdamı Alıyorsunuz.!?

Eğer Tek Bir Dosyada Bahsettiğiniz Sorun Varsa Bu Virüs Programınızdanda Kaynaklanabilir..

Mesela Virüslü Bir Dosyayı indirken %99 a gelir, Tam %100 olmuşken içindeki Virüsü Görünce Anında Siler ve Karantinaya Alır, Firefoxta Kaynak Okunamıyor Der vs.. Anlatabildim inşaAllah :9

Ama Eğer Bütün Downloadlarınız Bahsettiğiniz Şekilde Neticeleniyorsa Ozaman Çözümü Başka Yerlerde Aramak Gerekecektir..

Mesela Aynı Adresteki Aynı dosyayı Hem İnternet Explorer ile Hemde Firefox ile indirdiğinizde IE indiriyor, Firefox indirmiyormu, Yoksa ikiside indirmiyor %99 da Kalıyormu..!?

evt btn downloadlarımda alıyorum ama tek çare format atıcam heralde olmucak böle

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...