Jump to content

Gittti Gidiyor Sitesi Ne Kadar Riskli?

cell-cuq

Recommended Posts

arkadaslar elimde bi takım şeyler war ben bunları gitti gidiyor.comda satmak istiyorum fakat kredi kartı bilgilerini siteye vermek veya girmek sizce ne kadar dogru? bişey olurmu yani kartı ele geçirmek gibi bi risk olurmu sizce??

ben bu güne kadar 50 den fazla laptop sattım gittigidiyor üzerinden bir o kadar da alışverişim olmuştur. birkez sorun yaşadım oda kargo gönderirken yurtiçi kargo nun kargo aracı kaza yapmış onuda yurtiçi kargo hasar gören bilgisayarın ücretini ödemişti. bir aksilik yaşamadım bu gne kadar

kendi adıma ben uzun zamandan beri alışveriş yaparım şuana kadar bi sorun yaşamadım gg ile ilgili

ama yinede güvenemez isen sanalkart oluştur onınla alışveriş yada satoş yap

sanal kart nasıl oluşturuluyor arkadas yada satoş yap demişssin o ne demek

Sanal kart ı bankandan talep edeceksin, sana internet üzerinde kullanabileceğin bir kredi kartı ayarlayacaklar ve limitini de alışveriş yapacağın zaman sen belirleyeceksin ( örneğin 150 ytl ), alışverişten sonra limitin sıfırlanacak.

GG den 20 kadar alışveriş yaptım, ( 1 ürün sattım ), herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

Sanal kart ı bankandan talep edeceksin, sana internet üzerinde kullanabileceğin bir kredi kartı ayarlayacaklar ve limitini de alışveriş yapacağın zaman sen belirleyeceksin ( örneğin 150 ytl ), alışverişten sonra limitin sıfırlanacak.

GG den 20 kadar alışveriş yaptım, ( 1 ürün sattım ), herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

tamam kardes saol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...