Jump to content

Receiverlarda Bulunan Loop Nedir? Ne Işe Yarar?

İnsancıl

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar. Ben bilgisayara daha geçen günlerde bir usbli satbox aldım. Şimdi bizim oturma odasında bulunan receiver'dan benim bu aleti bağlayıp kanalları seyretmek istiyorum yalnız biraz korkuyorum. Acaba oturma odasındaki cihazın arkasaında bulunan loop çıkışına uydu kablosunu taksam ve koblonun diğer ucunuda benim bilgisayara taksam uysdu kanallarını alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

Bu giriş RS-232 mi yani com porta takılan bir kablo mu yoksa usb mi uyduya şifre kırmak işini yapan programlar var cihazı bağlayıp kapatma tuşuna bas cihaz elektrikde olacak tabi sonra programla indirdiğin keyi cihazına at.Aama kanal istiyosan anten kablosu takılıysa kanal arat.saygılar

Bu giriş RS-232 mi yani com porta takılan bir kablo mu yoksa usb mi uyduya şifre kırmak işini yapan programlar var cihazı bağlayıp kapatma tuşuna bas cihaz elektrikde olacak tabi sonra programla indirdiğin keyi cihazına at.Aama kanal istiyosan anten kablosu takılıysa kanal arat.saygılar

Cihaz usb ile bilgisayara bağlanan bir receiver. (

Please register to see this content.
). Sorunum ise şu: Oturma odasında bulunan receiverımda loop çıkışı var. Acaba bir uydu kablosuyla bu usbli satbox ile kendi oturma odamdaki normal receiverı bağlarsam bilgisayarımda uydu kanallarını seyredebilir miyim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...