Jump to content

Format Atamıyorum

ApoLee

Recommended Posts

p4 2.4CPU

DDR400 512 RAM

Asrock GE PRO 2Z Anakart

40gb hard disk

akradaşlar değiştirmediğim parça kalmadı hdd değiştirdim olmadi ram değiştirdim olmadı okuyucuyu değiştirdim olmadı başka cd den kurmak istedim olmadı anakartı değiştirdim olmadı hepsindede

KUR DOSYALARI İNCELİYOR DİYO VARİ EKRAN GELİYO ''KUR DOSYALARI YÜKLÜYOR -WINDOWS EXECUTIVE- DENEN YAZI GELİYO ORADA KALIYO DEVAM ETMİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN 2 SAATTİR UĞRAŞIYORUM

Kardeş Jump Yok BIOS tan ikisinide görüyor Boot DVD CD-Rom Desteği İle Başlıyo

''KUR DOSYALARI YÜKLÜYOR -WINDOWS EXECUTIVE- önyüklemede donup kalıyor çözemedim birtürlü IDE Kabloları Yeniledim olmadı

Kart okuyucuyu devre dışı bırak yani anakart üzerinden kablosunu çek.ayrıca başka bir ses kartı yada tv kartı falan varsa onuda çıkart öyle dene.

Kardeş Jump Yok BIOS tan ikisinide görüyor Boot DVD CD-Rom Desteği İle Başlıyo

''KUR DOSYALARI YÜKLÜYOR -WINDOWS EXECUTIVE- önyüklemede donup kalıyor çözemedim birtürlü IDE Kabloları Yeniledim olmadı

arkadaşım bu gibi sorunlarda anakartın onboard özelliklerini kapat .bu forumda aynı sorunla bi aydır 3-4 kişi karışılaştı.Bu yöntemi dene bence.

Kart okuyucuyu devre dışı bırak yani anakart üzerinden kablosunu çek.ayrıca başka bir ses kartı yada tv kartı falan varsa onuda çıkart öyle dene.

kardeş makinada harici hiç bişey yok anakarta balı sadece optik sürücüve HDD var

IDE Kablosunun anakarttaki slotunu değiştirmeyi ve 1. ve 2. önceliği değiştirmeyi denedinmi ? yada hard disk in arkasında jumper varsa çıkartmayı yoksada takmayı denedinmi ? denemediysen dene

arkadaşım bu gibi sorunlarda anakartın onboard özelliklerini kapat .bu forumda aynı sorunla bi aydır 3-4 kişi karışılaştı.Bu yöntemi dene bence.

kardeş onbord sadece vga aktif devre dışı bıraksam işe yararmı

elinde hiren boot cd warsa tak harddiks araçlarına ontrack disk manager (böle yazılıyordu sanırım) war onunla biçimledir

@cengoverdi şayet windows kuruluma geçmiyorsa hirenboot yada minixp türü rem üzerinde çalışan sistemlerinde kurulumunaa izin vermiyor.

Nedenini bilmiyorum ama sadece tahminim Mbr ile alakalı orda geçiş vermiyor.

@cengoverdi şayet windows kuruluma geçmiyorsa hirenboot yada minixp türü rem üzerinde çalışan sistemlerinde kurulumunaa izin vermiyor.

Nedenini bilmiyorum ama sadece tahminim Mbr ile alakalı orda geçiş vermiyor.

buna berzer bir durum çalıma gelmişti ordan tecrubeliyim

arkadaşım bak bu sorun bendede olmuştu xp kurmaktan vazgeç yerine vista kur vista ile biçimlendir sonra vistayı kurduktan sonra üstüne xp kur xp ile biçimlendir sorun yüzde yüz çözülecektir. sorun hdd den kaynaklanıyor. ilk önce vista kur sonra tekra xp cdsini tak xp ile biçimlendir xp yükle dene sonra cevapını buraya yaz..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...