Jump to content

Utorrent Kullanımı Ve Hız Ayarları

wost

Recommended Posts

Arkadaşlar ben bugun itibari ile internetimi kotasıza cevirdim...Ve siz değerli arkadaşlarden rapid,megaupload file factory v.b sitelerden bıktıgım için Artık .torrent indirmeye başlayacagımı acıklıyorum..bugun torrent linklerinden bir kacını denedim ama internetimin sabit 117 cekmesi gerekirken 20 ile 35 kb/s arasında gidip gelmektedit...Sizden istediğim şey eger torrent ben ustayım herseyi bilirim dıyorsanız bana torrenteki hız ayarları ile ilgil bilgiler verirmisiniz..Yardım eden arkadaşlar Olursa REKLAM YASAK Davetiyesi yollayacagım..Teşekkurler..

Bultar : KİŞİSEL BİLGİ PAYLAŞIMI YASAKTIR!

Arkadaşım torrent çok güzel bişey seni tebrik ederim.Eğer senin indiridğin şey biraz eskiyse veya çok indirilmiyosa yavaş olur bende bazı zaman sinir oluyorum.Modeminin markası ne acaba port açman gerek gerçi bende tam açmamış olabilirim ama baya hızlı zaten torrent hızlı olduğu zaman güzel oluyo torrent çok güzel bişey :) dediğim gibi port açman gerekir birde yeni bişey indirirsen hızlı olabilir.saygılar

Arkadaşım torrent çok güzel bişey seni tebrik ederim.Eğer senin indiridğin şey biraz eskiyse veya çok indirilmiyosa yavaş olur bende bazı zaman sinir oluyorum.Modeminin markası ne acaba port açman gerek gerçi bende tam açmamış olabilirim ama baya hızlı zaten torrent hızlı olduğu zaman güzel oluyo torrent çok güzel bişey :) dediğim gibi port açman gerekir birde yeni bişey indirirsen hızlı olabilir.saygılar

Pikatel combomax ttnetin verdiğinden mavi bişey..Yardımların için teşekkurler..

ben torrent ustasıyım daha önce torrent nedir die bir konu vardı orda detaylı açıkladım dosyaları genelde 100 120 arası çekmesi lazım ama bilmen gereken şeyler var o dosyayı seed eden yani yükliyen çokmu?

ikinci çeken çokmu eğer yükliyenden fazla çeken varsa 30 lardan yukarı çıkamassın ve torrentde hız ayarı yok port açma var..bu olunca neti zor kullanıyosun ama çok hızlı iniyor...birde ufak ayarlar var....mesala dosyaya sağ tıkla force download yap....sonra yine sağ tıkla bandwidth sekmesinden hight yi seç bunları yaparsan port açmasan bile eğer seed edenler tamsa yani çoksa dosya 120 ile gelir daha yeni 60 gb dosya çektim torrentden 120 ile çekiyorum:D....sana dediğim gibi bu sitede torrent nedir yazan yeri bi oku öyle bir konu vardır ...

bu arada tüm torrent sitelerine yani türk olanlara üyeyim davetiye isteklerinede elimden geldiğince cvb veririm...

torrent ustası..

bak o dediğim yer burda açıklamaların olduğu-tüm herşey port açmada dahil daha önce açıkladım...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=61051[/CODE]

• 1 yıl yıl...

Tartısmasız torrent rapidshare son anlarını yasıyo artık zavallılar artık kımse paylasım ıcın para odemeyecek ota boka premium uyelık ısteyen 1 mb dosya ıcın bıle 45 sanıye bekleten rapid bıde 10 tane dosya ındırmek ıcın dunyanın parasını verdıgınız trojen yuvası rapid artık bitti.Yasasın torrent

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...