Jump to content

Şu Ana Kadar Pc Nize En çok Zarar Veren Virus

zadi01

Recommended Posts

Zarar vermesse de bence TROJAN(truva) lar

reklam yazılımı gibi şeyler çok sinirimi bozar

Trojanlar onların iblisi gibi

herşeyi alt üst ediyorlar

virus mu bilmiyorum ama ,

klavyede her tuşda bir program açılıyordu

çok sinirimi bozmuştu

ooof of

TROJAN LAR

zaten solucanlar dandik yaww

bu arada win32 yi hiç duymadım inş. kimsenin başına gelmez kimseye de buşaştırmaz

ŞU VİRUSLARI KİM İCAD ETTİ YAWW

üüüf üf nese ben çok dağıttım hadi kalın frumcakla :):)

bilgisayarıma hiç virüs girmedi:D:D:D...bir kere trojan girmişti ama hiç virüsle uraşmadım...deepfreeze ve virüs koruma programları sağolsun...

zamanın korkulu rüyası çernobil

ve

gene zamanında çok ektili olan ve (bazılarınız inanmıyacaksınız) windows xp service pack 2 nin daha erken çıkmasına sebep olan win32.worm.blastX(bir sürü harfi var) ve Win32.Sasser.WormX(gene bir sürü harfi var)

belki hatırlamayan vardır açıklıyım sasser ile blast ı

normal açıyor windows xp yi ie yi falan açıordun 1 dk sonra "DANNN" diye bir "Fatal Error" geliyor diyorki "Bilgisayar 1 Dk İçinde Kapatılacak Bilgilerinizi Koruyun" diye bi mesaj altta bi sayaç 1 dk olunca kapanıyordu makina bi daha açınca aynı şey oluyodu

win32/parite.b ilk pc aldığımda antivirüs kasar diye kullanmamıştım.sonra 2 hatfada bir pc çökmeye başladı.pc de işlem yapamaz hale geliyorsun.cpu %100 oluyor.sonra arkaplan resmi yatakta yatan hasta bir adam resmi oluyor.başına buz koymuş.resmen dalga geçiliyordum.bir ara virüs arşivi de yaptım 4000 kadar.(uzakdoğu sitesinden indirdim)halada saaklarım winrarla sıkıştırılmış halde :).bazı virüsleri antivirüs yakalayamaz ben yakalarım.bak virüs derim o temiz der.bende arşive saklarım...

win32/parite.b ilk pc aldığımda antivirüs kasar diye kullanmamıştım.sonra 2 hatfada bir pc çökmeye başladı.pc de işlem yapamaz hale geliyorsun.cpu %100 oluyor.sonra arkaplan resmi yatakta yatan hasta bir adam resmi oluyor.başına buz koymuş.resmen dalga geçiliyordum.bir ara virüs arşivi de yaptım 4000 kadar.(uzakdoğu sitesinden indirdim)halada saaklarım winrarla sıkıştırılmış halde :).bazı virüsleri antivirüs yakalayamaz ben yakalarım.bak virüs derim o temiz der.bende arşive saklarım...

Katılıyorum. Beni de en çok ugrastıran virus parite.b :)

yaşları bilmiyorum ama ben 1975 doğumluyum.

bi zamanlar çernobil vardı anakartları bozuyordu.

ciddi bir virustü bana göre.

yıllar sonra geçen 5 yıl içinde

sircam diye bir şey çıktı oda baya topluma .ıctı

alman virusude fena değil listeye girebilir ama çözümü çabuk çıktı.

Daha 2-3 gün önce adını bile anmak istemediğim bi virüs çıktı.Tüm exeler gitti siliyosun geri geliyo Kasperi açacaksın kasperi kapatıyo format attım gerei geldi explorer.exe ye bulaştı kasper karantinaya ladı ondan sonra da pc açılmadı :blink: ctrl + alt +del yaptım çalıştır dedim C: yazdım gözat gerinden dosylarımı kurtarabildim.Sonra birisini çağırıdm anlayan :D 160 tane temizledik tabi format atmasaydım 100 lere vururdu ayrı dava :)

murlo.nn zararlısı 40 a yakın kurdugum cafelere girdi gece gündüz açıkları kapamak zorunda kaldım yaklaşık 800 pc yapıyor. murlo.nn zararlısı tüm sağlam virüsleri serverinden pc lere indiriyor ve mac-ağ içi ip -ve sabit ip i kaydediyor. bi çok virüs tanıdıgım oldu :blink: alman.b alman.nab gibileri zaten baş misafirdi

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...