Jump to content

En Uzun İşletim Sistemi

ates_bey

Recommended Posts

Arkadaşlar merak etmişimdir her zaman pc nizde kurulu olan işletim sisteminiz

ne kadar süre sizi idare edebiliyor.

Ben xp ile linux mint kullanıyorum yaklaşık bir aydır dur bakalım ne zaman format atacam...

Bennim En Fazla Uzun Ömrü Olan İşletim Sistemim 3 ay ya Sizinki ?

Hadi bakalım herkes yazsın !

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Yok artık ya 3 yılmı ben 3 ay format atmayınca zafiyet geçiriyorum...

evt kardeşim 3 yıl oldu nerdeyse ama hala taş gibi 4,5 gb ram 510 gb sabit hdd olunca fazla formatada gerek kalmıyo aslında herşey düzgün bir şekilde kullanmaya bağlı

evt kardeşim 3 yıl oldu nerdeyse ama hala taş gibi 7,5 gb ram 510 gb sabit hdd olunca fazla formatada gerek kalmıyo aslında herşey düzgün bir şekilde kullanmaya bağlı

:)

En iyisi Format atmamak.Zaten Öle bir sistemim olmuş olsa heralde dosya bile silmek zorunda Kalmam...

format atmayı bilmeyene kadar 1 yıldı.Sonra 6 ay,3 ay vb. gitgide düştü.Tnctr ile tanıştıktan sonra ayda en az 2 kez atıyorum :)

aynen benim gibi format atmayı bilmeden 1 yıl fln öğrendikten sonra 3 ayı geçmedi

:)

En iyisi Format atmamak.Zaten Öle bir sistemim olmuş olsa heralde dosya bile silmek zorunda Kalmam...

kardeş 7,5 deil 4,5 yanlış yazdık klavyeyle ilgili sorunum varda allh kısmet ederse seninde olur be kardeş

Format çok zaman kaybı. Elimden geldiğince format atmamaya çalışıyorum ama 2 ayı geçmiyor nerdeyse nazar değmesin bu sefer uzun sürcem gibi. :) Ama 10 seneye yakın unix kurulu bir pc gördüm, şaşırdım. Çalıştıran pc de 20 senelik di. Çok antika birşeydi.

ayda 1 kez atardım, imaj alma programlarıyla tanışalı format atmayı unutum vakit kaybını engeliyor bilgisayar şiştimi işletim zararamı ugradı imj çalıştırıyorum rahat ediyorum Acronis True Image Home 10.0 20 dk işlem tamam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...