Jump to content

Msn Den Ses çıkmıyor?

mehmetali00

Recommended Posts

arkadaşlar msn kullanırken çıkan sesleri alamıyorum. bazen geliyo ama çoğu zaman hiç bir ses yok.. yardım edebilecek birileri var mı acaba. msn8.5 ingilizce kullanıyorum ama daha önce 8 tr kullanıyordum yine vardı aynı prob. ses bazen geliyo ama coğu zaman yok

ses kurulumu veya sürücü hataları gibi basit sebeblerden değilse kesinlikle modifiye işletim sistemlerinden kaynaklanıyor.Genelde Gigabyte anakartlarda hayatı tamamen servisle geçen biri olarak bu tür soruna nadiren rasgeliyorum.Çözüm olarak illda modifiye sistem kullanacagım diyorsanız windows orjinal dosyalarında hiç değişiklik yapılmamış sadece sürücü ve program eklemesi yapılmış olan işletim sistemlerini kurun.

mesela modifiyelerin bazılarına 32 mb tnt2 ekran kartlarını kurmak bile mümkün olmuyor.

• 1 ay sonra...
  • 10 ay sonra...

arkadaşlar aynı sorun bendede vardı sorunun çözümü gayet kolay windows media playeri tekrar kurarsanız hiç bir sorun kalmıyor yani format atmanıza msn yi tekrar kaldırıp kurmanıza falan gerek yok wma codecleri ile ilgili bir sorun zannedersem

kanka sana örnek verim titreşim gönderirken titreme sesi geliyormu eğer gelmyiorsa senin pc driver yüklü ise sadece yapman gereken katılımlı bir msn kurmak

Çoklu Yama

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...