Jump to content

Youtube'a Windows'tan Kesin Çözüm!

sansar111

Recommended Posts

HArbiden onuda sen açmışsın :)

Neyse SAğol paylaştığın için.

Peki diyelim ben başka siteyede girmek istiyorum bunun içine nasıl eklicem daha doğrusu ekledim ama İp adresini bilmediğimden olmadı..

Mesela Megaupload sitesinin İp sini nasıl öğreniriz ?

illa tıptıp birebir işlevi görmesine gerek yok sana bugün verdiğim konuda hiç bir benzerlik gördünmü ama arkadaşlar youtube girebilmek için yapılacak çeşitli yöntemleri paylaşmışlar ayrı bir konu başlığı açmıyarak detroit arkadaşımız demişki

Herkes youtube a girmek için çeşitli yollara başvuruyor fakat çoğu başarısız yada yavaş bi youtube oluyor. Hatta yıldız vermek videolara mesaj yazmak bile işkence haline gelebiliyor

Başlat->Çalıştır yazın ve aşağıdaki satırı olduğu gibi kopyalayıp yapıştırın.

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts -> Enter

Entere bastığınızda Birlikte Aç penceresi çıkacak. Pencereden Not Defteri'ni seçiniz ve açılan Not Defteri penceresinin en alt satırına aşağıdaki satırları yazınız.

208.117.236.70 youtube.com
208.117.236.70 www.youtube.com

Ardından not defterini kaydedip kapatın. İyi seyirler[/CODE]

[/center]

[center][b]şimdi senin verdiğinin tek farkı daha çok ip adresi olması buda yeni bir konu açmanı gerektirmez bugün verdiğim konunun peşine yazarak yapıcaksın paylaşımını birde iddaa ediyorsun kesinlikle aynı konu yok diye. [/b][/center]

NOT: (DAHA ONCEDEN BU KONU VARDI DEMEYİN FORUMDA ARAŞTIRDIM TIPA TIP AYNISI KESİNLİKLE YOK!!!)

içeriğini inceledim, pafta23 nicli üyeninki ile aynı.. Bu arkadaş daha basit olsun diye aio tarzında hazırlamış..

ikisininde yaptığı aynı.. Oda hosts dosyası ile oynuyor ve youtube IP lerini ekliyor, sizinkide..

hosts dosyalarınızda baktım neredeyse tamamen aynı, hatta pafta23 hazırladığında daha fazla IP var ve kullanımı daha kolay... tek tık ile youtube yi açıyor tek tık ile kapayabiliyorsun..

aç kapa muhabbeti yine tamamen hosts dosyasının değişimi ile oluyor..

iyice incelemeden, araştırmadan lütfen ön yargılı olmayın..

önceki silinen mesajınız bence yanlış yere açıldığından değil, tekrarlarının birden fazla olduğundan ve verdiğiniz vevapların üslubundan kaynaklanıyor..

Size tavsiyem, pafta23 ün yaptığını indirin ve eğer biliyorsanız içindeki hostst dosyasını alın sizinki ile kıyaslayın bakalım ne fark göreceksiniz..

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=64838

38259781qf0.jpg

nEYSE bEN aRKADAŞLARA yARARLI oLAMAK iSTEDİM bAŞKA hİÇ bİR aMACIM YOK !!!!

bENİM bU kONUYU aÇMAM sİZİ nEDEN bU kaDAR rAHATSIZ eTTİ aNLAMADIN :S bASİTLEŞTİRDİM kOYDUM fORUMA sUÇMU yAPTIK yANİ?

nEYSE yANLIŞIM sOLEYİN ?

Kardeş; Suç Yok Ortada Belki Bir Hata veya Dikkatsizlik Var...

Bu Son Günlerde Şu Hosts Dosyasını Paylaşan, içerisindeki IP ler ve Sayısı Farklıda Olsa Aynı Mantıkla Youtube Girilebildiğini Söyleyen O Kadar Çok Yeni Mesaj Geldiki...

Forum Yönetimi ve Kurallarıda Diyorki, Önce Arama Yapınız ve Sizin Gönderdiğinizin Aynısı veya Benzeri Varsa Yeni Konuda Değilde, Aynı Konunun Altına Cevaben Ekleyiniz Mesajınızı..

Sizde Yeterli Aramayı ve Kıyası Yapmadan, Forumda ilk Başka Yerde Yok Şeklinde ama Aslında Aynı içerikteki Mesajınızı Yeni Konuda Verince Doğal Olarak ilk Mejazınız Silindi ikincisindede Böyle Bir Tepki Aldınız..

Paylaşım Güzeldir ki TNCTR nin Asıl Asli Görevi ve Amacı Budur ve Paylaşımı Sadece Yöneticiler Adminler Modlar Yapmaz/Yapamaz Tabiki...

Bilginizi / Bildiğinizi Paylaşmanız Güzel Bir Erdemdir Lakin Kurallar Gereği Arama Yapmak Şarttır.

Bilmem Anlatabildimmi :clapping:

Saygılarımla.....

• 1 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...