Jump to content

Teşekkür Butonu İhlalleri

yavuz

Recommended Posts

Slm.Dikkat ediyorum da nedense arkadaşlar işi anlayamadılar bi türlü.Foruma her girdiğimde bi çok kişiyi Rapolarmak zorunda kalıyorum.Bu aralar çok teşekkür butonu yerine saol mesajları yazılmaya başlandı.arkadaşlara teşekkür butonunu kullanmayı nasıl daha iyi bi şekidle gösterebiliriz diye düşünüyorum

adamın gözüne sokmana gerek yok kii.. Forumda o kadar uyarı var. Görmüştür bir şekilde veya biliyordur.. Sanki kasıtlı yapılıyor gibi oluyor..

Bence deneyimli üyelere teşekkür mesajında direk uyarı, yeni üyelere ÖM le bilgilendirme tekrarında uyarı verilmesi gerekiyor..

Evet haklısınız ama insan bazen gözünün önündekini bile göremez ben dahil o bakımdan teşekkür butonu kullanmadım diye ceza aldım yani mağdurum daha bismillah yeni başlamıştık yazmaya fakat s.mod arkadaş hemen uyarı göndermiş

Bir de bu uyarı ne zaman sıfırlanıyor onuda burada sormak isterim iyi geceler

arkadaslar bu uyarilar kotu birsey degil. biz uyari gecmisinde kimin hangi sebepten dolayi uyari aldigini goruyoruz. tesekkurden dolayi uyari alan arkadaslarin uyarilari tesekkur butonu kullanmaya baslamalari dahilinde silinecektir. Sizlerde girdiginiz bir konuda sadece bilgiye ulasmak istemezmisiniz? Bizim de amacimiz sadece bilginin oldugu bir ortam olusturabilmek.Bir program indirdiniz ve bu programla ilgili bir probleminiz var. Basliga girip 10 sayfa tesekkur mesaji arasindan problemleri ve sonuclarimi ayiklamayi seversiniz yoksa hemen konu ile ilgili mesajlari bir arada gormeyimi. Bu yuzden gereksiz mesajlari siliyoruz. Bunun onune gecemeyince boyle bir karar alma durumunda kaldik. Buda diger baslikta aciklanmis durumda.

Sırf sağol demek içinde mesaj atmak farklı bi durum şimdi niye diyeceksiniz;saol demek için sayfanın en altındaki Hızlı Cevap tuşuna basıp saol yazıp göndermemiz gerekiyor onun yerine sayfanın en başında Teşekkür Et butonu war çok daha kolay ve zahmetsiz bi iş anlamsız...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...