Jump to content

Project Igi

Recommended Posts

Merhaba.

Ben bugün Project IGI oyununu indirdim,rip halindeydi.

çalıştırdım,oyun gayet güzel çalışıyor,hiçbi sorun yok,ancak fare görünmüyor,menülerde neyse ama,oyunu oynarken hedef olmadan adam vuramıyoruz.

araştırdım,bir kişi daha buldum aynı sorunu yaşayan,başka bi forumda soruyordu,konuyu silmişler,kısacası hiçbiyerde bu soruna ait bir çözüme rastlamadım,

şimdi çözümü tnctr den bekliyorum.bilgisi olanlar,lütfen yardımınızı esirgemeyin.. :(

arkadaşım bunun 3 sebebi olabilir

1-Ekran kartının n vidia olması.

2-oyunda mosuela ilgili data dosyası yoktur.

3-oyunun cursor (gösterge) ayarlarında ''tik'' veya seviye derecesi ayarlanmamış olabilir.

abicim aydınalttığın için sağol...

ekran kartım geforce 2 mx400

oyun ayarlarında mouse la ilgili sadece hassalık ve invert mouse özelliği var.

dediğin gibi data olayı olabilir.

oyunda istediğim gibi hareket ettiririyorum adamı ama imleç görünmüyor.

menüde mouse u sallıyorum yazıların üstüne geliyor,tıkır tıkır hatta tıklayınca açıyor,ama sadece görünmüyor.

oyun zaten ripti install da etmedik,direkt winrardan çıkardı sihirbaz,başlatmadan yanında ki install dosyasını çift tıkladım,msdos dosyası şeklindeydi reg leri filan yükler diye,ama şu anda da aynı sorun devam ediyor,...

oyunu kaldırıp da gidip cd sini almak mı kalıyor şimdi bana? :D

• 3 ay sonra...

arkadaşlar aynı sorun bende de var çoğu oyunda mouse imleci gözükmüyor. yukarda ekran kartı nvidia ise olabilir bu demiş bi arkadaş. benim nvidia 9600GT ekran kartım var.. nasıl çözülcek bu sorun lütfen yardımcı olun çok acil bi yardıma ihtiyacım var . msn adresim ilke_mez90Forumda msn, mail, adres, gerek isim vs. bilgilerinizi paylamaynz.com. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar ...

• 1 yıl yıl...
  • 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...