Jump to content

Klasör şifreleyici Prog Lazım

zlatan.ibo

Recommended Posts

arkadaşlar bana acilen klasör şifreleyici program lazım Folder Lock die bi program buldum netten işe yarıyo gibiydi ama zaten C:nin içne program filese atıyo attığım dosyaları o hiç bi işe yaramıyo şimdiden yardımlarınız için teşşekürler arkadaşar hayrılı forumlar

Arkadaşım olesine gezerken şunu buldum belki işine yarar dedim sen yine bir dene oke

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=odesa-klasor-kilidi-programi&lid=5299[/CODE]

mehmetali00 arkadaşım istersen ii ce bak ben saten onu vermişim dikkat et istersen en üstlerde tamam sizde verirken dikkat edin varmı yokmu die sonra verin

mehmetali00 arkadaşım istersen ii ce bak ben saten onu vermişim dikkat et istersen en üstlerde tamam sizde verirken dikkat edin varmı yokmu die sonra verin

:D görmemiştim ama olsun ne olacak ki arkadaşlar anlasın işte iyi olduğunu odesanın bu konuda

Bi ara nette gezinirken görmüştüm.vereceğim kodları bir metin belgesine yapıştır ve uzantısını .bat olarak değiştir.kodların şu şekilde çalışıyor.aslında klasör şifreleme programlarıda bu kodları kullanıyor gibime geliyor :D.koda oluşturdugun .bat dosyasına tıkladıgında bulundugu dizinde Klasorum adında bi klasor oluşturuyor.tekrar çalıştırdıgında "Klasor Sifrelensinmi" diye soruyor.'E' basıp onaylıyorsun.ve "Klasorum" klasoru "Conrol Panel" ismini alıyor ve denetim masası uzantısı veriliyor klasöre.Genel klasör şifreleme programlarının yaptıgı gibi.ardından klasöre sistem klasörü ve gizli özniteliği sağlanıyor.eski haline getirmen için ise aynı .bat dosyasını çalıştırıp şifreyi girmen gerekiyor.şifreyi belirlemen için .bat dosyasının içindeki "SIFREM" yerine kendine göre şifre yazmalısın tabi TURKCE harf kullanmadan.ve özel dosyalarını bu klasörün içinde gizleyebilirsin.. umarım senin işine yaramasada başkalarının işine yarar.

Kodlar:

cls
@ECHO OFF
title Klasor Kilitli
if EXIST "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" goto UNLOCK
if NOT EXIST Klasorum goto MDKlasorum
:CONFIRM
echo Klasor kilitlensin mi?(e/h)
set/p "cho=>"
if %cho%==e goto LOCK
if %cho%==E goto LOCK
if %cho%==h goto END
if %cho%==H goto END
echo Invalid choice.
goto CONFIRM
:LOCK
ren Klasorum "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
attrib +h +s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
echo Folder locked
goto End
:UNLOCK
echo Sifreyi giriniz:
set/p "pass=>"
if NOT %pass%== SIFREM goto FAIL
attrib -h -s "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}"
ren "Control Panel.{21EC2020-3AEA-1069-A2DD-08002B30309D}" Klasorum
echo Klasor Kilidi Kaldirildi
goto End
:FAIL
echo Yanlis Sifre
goto end
:MDKlasorum
md Klasorum
echo Klasor Kilitlendi
goto End
:End[/CODE]

[color=#FF0000]Not:Kodlarda biraz düzenleme yapmıştım.[/color]

Iyi akşamlar.Sağlıcakla.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...