Jump to content

Ses Sorunu?

lainhoca

Recommended Posts

selam arkadaşlar geçenlerde 5.1 hoparlör aldım tadını çıkramak için bir film sitesine girdim ki hoparlörden ses gelmiyor winamp ya da başka bir playerde hiç bir sorun çıkarmıyor aklıma ilk gelen codec ler oldu k-lite, quick vb. codecleri kurdum harddiskteki divx,dat,mpeg ya da farklı formattaki filmleri rahatlıkla izlerken online da sesi bir türlü alamadım sonrasında sinirimden format attım herşeyi baştan yükledim gene olmadı bu arada firefox u denedim o da işe yaramadı ne yapacağımı şaşırdım artık işin donanım boyutundan ziyade virüs boyutunu düşünmeye başladım ama ne kadar doğrudur bu düşünce bilmiyorum (bu arada reg kayıtlarını da kontrol ettim sorun yok) yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler şimdiden ...

sesin cıkmaması ilginç dogrusu normalde ses cıkarıyor codek lerinide yüklemişsin codegede gerek yok aslında sesi cıkartması lazım ozaman 2 sonu c cıkıyo 1.si ya flash playeri tam olarak yükleyememişsin 2. ise online izledigin sitede filmlerden ses cıkmıyodur :D:( normal hopörlerle dene bence

Belki HİPNOZUN dediği de doğru olabilir sitede ses olduğunda emin ol. eğer sitede ses var senin bilgisayarından gelmiyorsa tsunami filter pack'i yükle bazı ses sorunu olan videolarda bu paketle ses sorunları ortadan kalkıyor.

flash_player yukle Shockwave player yukle klite codec packı yukle ve activec denetimlerini etkinleştir bide denetim masasından 5+1 ayrına getir ve hangi ses programı ise benimki realtek mesela ondanda 5+1 ayarına getir pcni yeniden baslat

sesin cıkmaması ilginç dogrusu normalde ses cıkarıyor codek lerinide yüklemişsin codegede gerek yok aslında sesi cıkartması lazım ozaman 2 sonu c cıkıyo 1.si ya flash playeri tam olarak yükleyememişsin 2. ise online izledigin sitede filmlerden ses cıkmıyodur :nea::( normal hopörlerle dene bence

flash playerin son sürümünü de yüklemiştim yine de ses alamadım ve birkaç farklı sitede denedim bu durumu diğer arkadaşların dediklerini denedim daha önce ama sonuç alamayınca bana da çok garip geldi bu durum giderek halen inanmasam da virüs olabileceğinden şüphe etmeye başladım gel gör ki ne kadar doğru düşünüyorum ben de kararsızım çünkü kis 7 yanında ad-aware, spybot, trojan remover ile arama yaptırdım birşey bulamadım sinir küpü oldum en kısa basit iki hoparlör ile deneyecem inş bir sonuç alırım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...