Jump to content

Farklı çözünürlüklerde Katmanların Yeri Değişiyor

Recommended Posts

bir site tasarlıyorum ve resmin üstüne yazı yazmak için katman kulanıyorum fakat katman farklı cozunurluklerde yer degitiriyor ve bambaska biey cıkıyor ortaya bu sorunu nasıl cozebilirim yada resmin ustune yazı yazmanın baska yolu varmı simdiden tesekkur ederim

katman kullanıyorsan kullandıgın web tasarım programının yardımıyla yapabilirsin katmanı oluşturdugunda bloklar yada secersen programın altında yada sağ tarafında katmanla ilgili özelikler cıkar wihgt height gibi özeelikleri cıkar oradan konumunu ölcülerini arkaplanlarını vs vs vs gibi özellikleri ayarlayabilirsin

dediginiz iki yontemide denemistim ama ikiside ise yaramamıstı sonra baktımki aslında katmanlar sabit kalıyor resim cozunurluge gore yer degistiriyor bende resmi katmanın icne koydum sonra ustune katmanı koydum o sekilde oldu yani resim her coznurlukte aynı yerde duruyor tam ortalayamadım galiba ama hic degilse yer degistirmio ayrıca netde bu sorunla muzdalip olan baya bi kisi gordum bu isin tam saglam bi yoluna hala bulan yok

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...