Jump to content

Web De Video Izlerken Ses Gelmiyor

vaccie

Recommended Posts

selam arkadaşler ben youtube de yada herhangi bir video sitesinde izlediğim videolardan ses alamıyorum ses kartımın sürücüsünü kaldırıp tekrardan kurdum ve flash playerın son sürümünü yükledim ama bi sonuç elde edemedim ve ses simgesi görev çubuğunda yok denetim masasında işaretli olmasına rağmen

yardım edebiledek kimse varmı acaba explorer 7 kullanıyorum be diğer browserlarıda denedim. :)

K-lite nin en güncel codec paketini yükle öyle dene ses simgesi içinde aşşağıda verdiğimi indirip C:\WINDOWS\system32 klasörünün içine at sağ altta ses simgesinin çıkması gerekiyor

http://www.oltenia.ro/download/pub/windows/drivers/sound/CMI8738_WIN9x_1096/SNDVOL32.EXE[/CODE]

[/center]

Başlat --> Çalıştır --> regedit yazın.

Çıkan pencerede;

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

bölümüne ulaşın. Yani önce HKEY_LOCAL_MACHINE --> SOFTWARE --> Microsoft --> Windows NT --> CurrentVersion -- > Drivers32 klasörünü bulun.

Bu klasörün içinde boş bir alanda sağ tuşa basın. Ve; Yeni -- > Dize değeri deyin.

Dize Değeri ismine; wavemapper

Değer Verisi bölümüne de; msacm32.drv yazın.

• 3 ay sonra...

eğer saundmax driverın varsa sağ köşeden şekline tıkla ...tercihler kısmına geç ortam modellerinden birisinde şayet yokta seçiliyse bi tanesini seç illaki ses gelecektir arkadaşım...... başıma geldi benimki bu yüzdendi..... umarım yardımım dokunmuştur.... site çalışanlarına sonsuz sevgiler iyi çalışmalar dilerim

infernaLtS

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...