Jump to content

Kpss Sonuçları Açıklandı!

Psychology

Recommended Posts

Şu Anda Saatim Gece 03:03 Gösteriyor fakat hala göremiyorum , Yılmayacam........ :D:D

anlaşılan uyumıcaksın çünkü %90 yarın akşama kadar en iyi ihtimal sabah 10'a kadar cevabsız site olucak anlaşılan daha önce başka şeylerdede aynısı olmuştu key ödemelerinde iki gün site kapanmıştı:D site öyle zorlanmışki toparlanamadı bile buda sabaha anca :D

Lanet Olsun Böyle Sisteme.Tam Bir Türkiye Klasiği.

Sınav Acıklanalı 15 Saat olmuş halen server'a ulaşılamıyor.

Geniş Bantlı Adam Akıllı Bİr Servera geçmeyi akıl edemeyecek kadar Gerizekalı İnsanlar Yüzünden Bu kadar insan madur oluyor.

beyler şifrem nedir acaba ben bilmiyorum bunu nerdn öğrene biliriz bi tc kimlik no istemiş bide şifre nasıl olcak şimdi bu ?

edit: beyler bunu söyliye bilecek kimse yokmu yav ben ilk defa giriyorum ama şifrem kağıdın üstünde yazmıyo var olan şifreyi kullanınız yazıyo :S napcam ?

beyler şifrem nedir acaba ben bilmiyorum bunu nerdn öğrene biliriz bi tc kimlik no istemiş bide şifre nasıl olcak şimdi bu ?

edit: beyler bunu söyliye bilecek kimse yokmu yav ben ilk defa giriyorum ama şifrem kağıdın üstünde yazmıyo var olan şifreyi kullanınız yazıyo :S napcam ?

şifren 123456 :)

sen nereye girdin yahu

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...