Jump to content

Pc Belli Bir Süre Geçtikten Sonra Donuyo Yardım

yorgunsolucan

Recommended Posts

güvenlik kamerası işi ile uğraşıyorum ve eski pc leri kullanıyorum pc nin biri ile başım dertte pc yi açtıktan sonra belli sürelerde donuyo ve resetlemem gerekiyo ama sabit bi zamanı yok . ram - ekran kartı - powersubley - hdd yi değiştirdim ama sorunum çözülmedi kesin anakartta problem var ama buna neden ne olabilir veya bi çözümü varmıdır . yardım cı olursanız sevinirim çünkü yakında elimde kalacak :ball:

bu arada güvenlik kamerası ile ilgili sorusu olan olursa yardım a açığım saygılarım la .

bios güncellemelerini dene, powersub kaç wat belkide o yetersiz kalıyor ?

birde bu güvenlik kameraları hakkında bişey soracam web camı güvenlik kamerası olarak kullanınca pek verim alamıyoruz acaba bana 30 ile 50 ytl arasında bir güvenlik kamerası önerebilir misin ?

kolay gelsin

bios güncellemelerini dene, powersub kaç wat belkide o yetersiz kalıyor ?

birde bu güvenlik kameraları hakkında bişey soracam web camı güvenlik kamerası olarak kullanınca pek verim alamıyoruz acaba bana 30 ile 50 ytl arasında bir güvenlik kamerası önerebilir misin ?

kolay gelsin

30-50 ytl lik D-cam marka dome kameralar var.Lamba gibi gözüken.

exel marka dome kameralar var muhafazalı onlar işini görür ! eğer istersen resmini eklerim buraya

şuan 2. eli denemeden görmeden düşünmüyorum.eğer ben kullandım yada kullanan kişi görüntü iyi derse ozaman ö.m. yoluyla görüşürüz.

exel marka kameraların resmi varsa sevinirim.

cctv kameraler araştırdım dediğin fiyatta buldum.Ama son kullanıcı fiyatları çok yüksek.İstersen özel mesaj at ayarlırız.İkinci el kaliteli bişey işini görür mü.

sen kaçpara ya buldun bilmiyorum ama dom kameraların sıfırı izmir piyasasında 45 ytl pazarlığı sıkı yaparsan 35 e 40 alırsın :wub:

sen kaçpara ya buldun bilmiyorum ama dom kameraların sıfırı izmir piyasasında 45 ytl pazarlığı sıkı yaparsan 35 e 40 alırsın :wub:

bi sene önce çalışırken istanbuldan alıyoduk.ben dome kameradan bahsetmiyorum.cctv den bahsediyorum arkadaşım.dome işini görür arkadaşın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...