Jump to content

Mavi Ekran

darqlord

Recommended Posts

aynı sorun bende de var flash bellek veya tasınabilir harddisk bağladığımda mavi ekran hatası veriyor (page fault in nonpaged area)

tmm da hocam kimse bize yol gostermicek mi yaa.

ben amd işlemci olan bilgisayarlarda yaşadım bunları intel işlemcide tncxp ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım..tüm driver güncellemelerini yaptıktan sonra düzeldi sorunum.

sende bir dene :ball:

ben amd işlemci olan bilgisayarlarda yaşadım bunları intel işlemcide tncxp ile ilgili hiç bir sorun yaşamadım..tüm driver güncellemelerini yaptıktan sonra düzeldi sorunum.

sende bir dene :ball:

ama şöyle birşey var. camera sadece msn de açmaya kalktığımda mavi ekran hatası veriyor. bilgisayarımdan baktığım zaman sorun yok.

olsun sen yineden webcamın driver ını güncelle yada eski bir sürümünüde deneyebilrsin,bende webcam yüzünden Nfs carbonu açınca mavi ekran alıyordum ne alaka demi?webcam olmayınca carbon çalışıyo webcam takılıyken pc kapanıyo,sora vista kurdum webcamla vista 5dk bi mavi ekran verdi kapandı webcamsiz no problem,başka şirketin aynı model driverını indirdim sorun kalmadı,bilgisaayr nekadar mantık üzerine kuruluda olsa bazen mantıksız işler yapar,sende butarz şeyler dene driver değiştir,başka yuvaya tak falan filan...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...