Jump to content

Cod4 Multiplayer Açılmıyor

Recommended Posts

değil

meraba arkadaşım bende vista kullanıyorum ve multiplayer için mikrofon ayarlarını kurcalanması gerektiğini okudum oldu.saçma ama oluyo bazen.birde serverlerdan önce 1.4 ü sonra 1.5 kur.patchler sorun çıkarabiliyo bazen.saydıklarım olmazsa ilaç kullanmadan gir derim.

• 3 ay sonra...
  • 7 ay sonra...
meraba arkadaşım bende vista kullanıyorum ve multiplayer için mikrofon ayarlarını kurcalanması gerektiğini okudum oldu.saçma ama oluyo bazen.birde serverlerdan önce 1.4 ü sonra 1.5 kur.patchler sorun çıkarabiliyo bazen.saydıklarım olmazsa ilaç kullanmadan gir derim.

Mikrofon ayarları nerede? :)

• 10 ay sonra...

Ya beyler bende x-fire punkbuster patch ler hepsi yüklü.Açıyorum x-fire ve punkbuster ı Misal bi Türk serwerına tıkladım cod simgesi geliyo saniyeler içerisinde gidiyo ve açılmıyo :S ve ayrıca şunu söyliyeyim ben 2-3 ay önce bu oyunu rahatlıkla oynayabiliyodum hemde hiçbir sorun çıkarmadan şimdi olmuyo kafayı yicem :S bi yardım lütfen

Ya beyler bende x-fire punkbuster patch ler hepsi yüklü.Açıyorum x-fire ve punkbuster ı Misal bi Türk serwerına tıkladım cod simgesi geliyo saniyeler içerisinde gidiyo ve açılmıyo :S ve ayrıca şunu söyliyeyim ben 2-3 ay önce bu oyunu rahatlıkla oynayabiliyodum hemde hiçbir sorun çıkarmadan şimdi olmuyo kafayı yicem :S bi yardım lütfen

İlk once sunu da sormalıyım singleplayer felan veya dırek multiplayer a tıklayıp oyuna gırebılıomusun.(Xfreden deil ha normal masaustunde kı kısayoldan) Yani girip server kurup oyun oynuyabılıomusun ?

Eger yukarıda dediğim oluyorsa asagıda soledeiğim seyleri dene buyuk ıhtımalle cozulur.

1. Punkbusterı Yeniden Kur

2. Modeminin dns ayarlarının tam oldugundan emin ol

3. Key Değiş

4. Cod4 regedit ayarlarının tam oldugundan emin ol

5. iw3mp.exe sag tıkla uyumluluk de wındows 2000 de calıstırmayı dene.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...