Jump to content

Paintte 5.000 Saatde Yapılan Resim

lontokyo

Recommended Posts

bunu ya 500 saatte,500 günde felan yapıyorlar deyip veriyorlar. Açıkçası inanmadım.En azından nasıl yapıldığına dair bir video vermeliler.

5000 saatlik bir video :D Aslında bende inanamadım paintten bu şaeser :D

Paintte yapıldığına inanırım ama 5000 saat falan değil.Çok daha kısa sürede yapılır ayrıca hata kaynıyor resim.Önreğin sol kıyıda sudaki kırmızı yansıma yerde öyle bişi görüyo musunuz neyin yansıması o?

Ayrıca bu daha önce paylaşılmıştı galiba...

Paintte yapıldığına inanırım ama 5000 saat falan değil.Çok daha kısa sürede yapılır ayrıca hata kaynıyor resim.Önreğin sol kıyıda sudaki kırmızı yansıma yerde öyle bişi görüyo musunuz neyin yansıması o?

Ayrıca bu daha önce paylaşılmıştı galiba...

Paintte yapıldıysa muhteşem iş çıkarmış.

@blackman12 sen yapabilirmisn aynısını_? :D

Paintte çekip baktım ve pikseleri değiştireliyoruz ama heralde tek tek uğraşmamıştır , kaynağınıda bilirsek iyi olur haberin çünki photoshoptan jpeg ondanda diğer formatlara çekmek çok kolay

1 gün = 24 saat bunu yapan adam 12 saat durmadan uğraştı ise hergün

5000 / 12 = 416,66 gün eder

bu da aşağı yukarı 14 aya denk gelir ki bu adam bir Türk erkeğinin askerliğini bitirdiği süre içinde bu resmi ancak çıkarabilmiş :D üstelik askerin dağıtımı var izni var çarşısı var :D saçmalıktan başka bişey değil 5 saat belki ama 5000 saat sıkar biraz

yapan yapıo böleşeyler video olsa daha inandırıcı olurdu gerçekten yapmışşa bihilesi yoksa helal olsun güzel resim yapa bilmek için photoshop a ihtiyac yok ayrıca en basit resim programıylada yapabilirsin photosop un tek farkı çekilenresimler üzerinde oyunlar filan oynama resimdeki hataları düzeltme vs.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...