Jump to content

Portable Thinstall Virtualization Suite 3.358

tabele

Recommended Posts

• 6 ay sonra...
ne işe yarıyor bu program

Biraz karıştırdım, portable program yapıyor, kendim hazırladım bir tane ama demo versiyonu oldugu için ( yamasını da yaptım ama ) hazırladığım portable program demo engeline takılıyor.

Thinstall 3.049 sürümünün crack-yamasını bulabilirmisiniz? ( biliyorum crack isteme bölümü burası değil ama )

• 11 ay sonra...

vos_FIN_000.jpg

Program hakkında bilgiler:

Taşınabilir program yapmada kullanılan bu programın kendisi de taşınabilir artık!

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:30 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

Thinstall Virtualization Suite 3.358 Portable

Download(4371 KB)

http://rapidshare.de/files/38933083/TEAM-YAMANER-SINOPE-TEAM.rar.html[/CODE]

[color=#0000FF][b]Şıkıştırılmış Boyutudur Bu Rardan Çıkartılmış Gerçek Boyutu 14.9 MB - DıR Buda Bizden Olsun Team Çalışmasıdır..[/b][/color]

Program hakkında bilgiler:

Taşınabilir program yapmada kullanılan bu programın kendisi de taşınabilir artık!

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:30 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim,portable verdiğiniz thinstalli çalıştırdım, fakat son aşamada bat dosyasına tıkladığımda,çalışmıyor,yani bin klasörünü oluşturmuyor,..

tahminim,normal thinstallde kendi içinde oluşturduğu dosyaları,portablede oluşturamıyor olmasından kaynaklanıyor sorun..

öncelikle çalışmalarınız için teşekkür ederim,portable verdiğiniz thinstalli çalıştırdım, fakat son aşamada bat dosyasına tıkladığımda,çalışmıyor,yani bin klasörünü oluşturmuyor,..

tahminim,normal thinstallde kendi içinde oluşturduğu dosyaları,portablede oluşturamıyor olmasından kaynaklanıyor sorun..

Arkadaşa katılıyorum bende indirdim aynı hatayı verdi. Hatta kurulabilen versiyonu bilgisayardan boşuna kaldırmışım herhalde yeniden kuracağım. Afedersiniz emeğinize saygısızlık etmek istemem ama çalışıp çalışmadığı kontrol edilmiyormu acaba. Yoksa bizim makinadamı hata var.

• 2 ay sonra...

Thinstall Virtualization Suite v3.396 | Portable

es6hsl.jpg

Tanıtım:

Thinstall kurulumunu yaptığınız programları, bu programlarda yaptığınız değişiklikleri, ayarlamaları tek bir .exe dosyasında birleştirerek portable yani taşınabilir hale getiren bir yazılımdır. Programın etkili ve hızlı kullanımı için bilgisayarınızda yüklü işletim sisteminin temiz daha saglıklı bir ifadeyle yeni formatlanmış olması gerekiyor.Şayet bilgisayarınıza format atma durumunda değilseniz , virtual pc ,vmware yada virtual box gibi emülatörlere temiz bir xp yüklemek suretiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İndirmek İçin:

http://rapidshare.com/files/122052135/ThinstallVirtualizationSuite3.396Portable.rar[/CODE]

[/center]

• 5 ay sonra...

VMware ThinApp Packager Suite v4.0.1.2866 Full Portablenewtw1.gif

teamfullot9.jpg

Run any version of virtually any application on a single operating system without conflicts. You can even run multiple versions of the same application. Plug VMware ThinApp, formerly known as Thinstall, into your existing management infrastructure and accelerate your software development and desktop deployment. Deliver and deploy applications more efficiently, more securely, and more cost-effectively with agentless application virtualization.

* Package each application with its own DLL file and registry changes to eliminate installation conflicts

* Execute applications on locked-down PCs in 100% user mode

* Run applications from any media without needing admin privileges

Thinstall kurulumunu yaptıgınız programları,bu programlarda yaptıgınız değişiklikleri,ayarlamaları tek bir .exe dosyasında birleştirerek portable yani USB Flash Bellek taşınabilir hale getiren bir yazılım.Programın etkili ve hızlı kullanımı için bilgisayarınızda yüklü işletim sisteminin temiz daha saglıklı bir ifadeyle yeni formatlanmış olması gerekiyor.Şayet bilgisayarınıza format atma durumunda değilseniz , virtual pc ,vmware yada virtual box gibi emülatörlere temiz bir xp yüklemek suretiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

download1ba1.pngFull Portable 5,26 MB

http://www.rapidspread.com/file.jsp?id=ib0rcuokbg[/CODE]

[color=#0000FF][b]Dosyayı İndirmek İçin[/b][/color] [b]To download a file from this hoster:[/b] [color=#FF0000][b]click here[/b][/color] [color=#0000FF][b]Yazan Yere Tikleyip İstediğiniz Siteden İndirmeye Başlayabilirsiniz İyi Günlerde Kullanın...[/b][/color]

[CODE]Name: TEAM-YAMANER-SiNOPE-TEAM.7z
Uploaded: 12.12.2008
Size: 5,26 MB[/CODE]

[b]DaTe:[/b] [color=#0000FF][b]11-Aralık-2008-Perşembe[/b][/color] [color=#FF0000][b]Güncellendi...[/b][/color]

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

Thinstall Virtualization Suite 3.358

es6hsl.jpg

Thinstall kurulumunu yaptığınız programları, bu programlarda yaptığınız değişiklikleri, ayarlamaları tek bir .exe dosyasında birleştirerek portable yani taşınabilir hale getiren bir yazılımdır. Programın etkili ve hızlı kullanımı için bilgisayarınızda yüklü işletim sisteminin temiz daha saglıklı bir ifadeyle yeni formatlanmış olması gerekiyor.Şayet bilgisayarınıza format atma durumunda değilseniz , virtual pc ,vmware yada virtual box gibi emülatörlere temiz bir xp yüklemek suretiyle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

balksz1q.gif

http://rapidshare.com/files/101510133/Thinstall_Virtualization_Suite_v3.358-DVT.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...