Jump to content

14'üncü çocuğuna Hamile

casira

Recommended Posts

2284.jpg

2304.jpg

37 yaşında olmasına rağmen 13 çocuğu var. 7 ay önce doğuran anne şimdi yine hamile. İngiliz Joanne Watson bundan 7 ay önce 13'üncü çocuğunu dünyaya getirmişti. İngiltere'de alışılmadık kadar kalabalık bir aileye sahip olan Watson şimdi 14'üncü çocuğuna hamile olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Üç aylık hamile olan 37 yaşındaki kadın, "Hamile kalmayı seviyorum. Ayrıca çok şanslıyım; hamilelikten hemen sonra çok kolay bir şekilde kilo veriyorum ve doğum sonrası ağrı çekmiyorum" dedi. Evin babası 42 yaşındaki John Watson da kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu. John, "Kendimi dünyanın en mutlu babası olarak görüyorum. Bütün çocuklarım çok sağlıklı ve ayrıca karım da bu kadar doğuma rağmen hala çok çekici" dedi.

14'üncü çocuğunu doğurmaya hazırlanan Joanne Watson, "Çocuk dünyaya geldiğinde bu son diyorum ama biraz zaman geçtikten sonra yeniden hamilelik elbiselerimi özlüyorum. Bu aşamada hamilelik elbiselerimi emekliye ayırmaya hiç niyetim yok" şeklinde konuştu.

mynet

Az evvel buraya bi mesaj yazdım ve bana herhangi bi uyarı gelmeden silindi kim ve niçin sildi bilgi istiyorum.

sacma ve tartisma cikaracak mesajlari ve kendisini cami imami sanan insanlarin mesajlarini siliyor israr edenleri yasakliyoruz

sacma ve tartisma cikaracak mesajlari ve kendisini cami imami sanan insanlarin mesajlarini siliyor israr edenleri yasakliyoruz

Birisi bu kadar çok cocuk yapar konu hakkında saçma ve dalga geçilecek mesajları tutar ve gerçekleri örterse buna nediyeyim ancak tehdit eder elinizdeki imkanları kullanırsınız. :rolleyes:

Cami imamı değilim ama cami imamını bu konu hakkında bi görüşü olsa değer yargınız bu kadarmı.

Tek kelime ile yazık size. :)

Kurallar hepimize geçer ve herkes uyar buna hiç bir itirazım olamaz fakat uymayanlar şayet Mod ise uyarıyı ve cezayı kim tespit eder. bakın mesela sen siyasi içerikli mesaj yazıp evet bunda siyasi içerik var fakat bu farklı diyip aksi yönde mesaj atanları banlarım;demek ne oluyor bu ne perhiz bune lahana biraz araştırın ve teşekkür edenlere bakın.!

13 tane yapıp da eline ne geçmiş merak ediyorum :dribble: bu hayata 1 kere geliniyor çocuk yaparsın ama yettiği kadar olsa hem ülkene hem de dünyaya zarar vermemiş olurdu. şu an 13 tane çocuk demek zarar demek şu günümüz dünyasında bana göre.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...