Jump to content

Limitli Adsl Kullanıclarına Müjde Başlıkları [ ? ]

wmismail

Recommended Posts

Arkadaşlar ben limitli kullanıcıyım. Modemime limitsiz bir kullancıı şifresi girerek download yaptığımda onun hesabına mı yazıyor ?

Yoksa yine bana mı ?

Saçma demeyin. ne olduğunu bilmiyorum. Sadece soruyorum. Denedim oldu diyenler var...

o şifreyi de bulsak ?

Anlatmak istediğimi anlamadın sanırım.

Diyorum ki mesela sen limitli adsl kullnıcısısın ve senin telefon numarana bi k.adı ve şifre verdiler değil mi.Yani senin telefon hatına ait bir şifre ve k.adın var sen limitsz 4 mb şifre ve k.adı yazsan bile bağlanamazsın internete.

Aslında Ttnet bölge bölge ayırmış durumda.Benim bikaç arkadaşım vardı bu konuyla derinden ilgilenen. Akdeniz bölgesindeki bi şifreyi karadenizde kullanıyodu arkadaşım. Ama o açık da ttnetin bi ara hız artışı için yaptığı yenileme ile birlikte kapatılmış durumda. (:

Konuyu açan arkadaşda birşey biliyormuş gibi birdi müjde diye başlık yazmış bende ttnet kullanım ücretlerini indirim yapıldı zannettim konuyu açan arkadaş ttnet ili ilgili bir soru desydi iyi olurdu.

Konuyu açan arkadaşda birşey biliyormuş gibi birdi müjde diye başlık yazmış bende ttnet kullanım ücretlerini indirim yapıldı zannettim konuyu açan arkadaş ttnet ili ilgili bir soru desydi iyi olurdu.

Arkadaşa katılıyorum...

ayrıca hat üzerine hangi abonelik verilmişse kullanici adi ve sifre'si sadece onu kullanabilirsiniz.

Bölge vs. seyler fark yapmiyor.

Kolay gelsin

• 1 ay sonra...
Arkadaşa katılıyorum...

ayrıca hat üzerine hangi abonelik verilmişse kullanici adi ve sifre'si sadece onu kullanabilirsiniz.

Bölge vs. seyler fark yapmiyor.

Kolay gelsin

Evet bende katılıyorum arkadaşa. Konunun başlıkla bir alakası yok.

ne kadar saçma bi başlık olmuşşş sanırsam odevir 2003 te kapandı..

" Limitli Adsl Kullanıclarına Müjde " yazmadım zaten.. " Limitli Adsl Kullanıclarına Müjde Başlıkları [ ? ] " yazdım.. Ayrıca ben biliyordum da 2003 te kapandığını. Şansımı denemek için açtım..

Saçmalamayın ya.. Bilmiyorduk. Sorduk. Öğrendik..

Forumdaki iyi niyetli arkadaşlar saolsun cevap verdiler..

Ne kadar saçma olmuş, düzgün başlık aç demektense yardım etmek daha mantıklı..

Kolay gelsin.

Walla ben bayabi önce lımıtlı kullanıyodum ay başı hemen kota dolardı bende modeme res atıp kendı komsularımın no suyla gırıs yapardım ve sorun olmuyodu onlardan gıdıyodu ama artık olurmu bılmem...

+

bide yakalanmak var ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...