Jump to content

Osym 2008 Tercihim

ilhanxxx

Recommended Posts

Arkadaşlar , bana yardım edermisiniz ? Bilgsi olan arkiler cevaplarssa sevinirim , Bilgisayar yalım - Programlama mezunuyum . Ve 2 yıllık üniv e gidicem tercih formum yanımda . Ve bilgisayar programlama dan başka bölüm yok , Ben buraya sınavsız geçecem, Yani sınava girmedim. Benim bilgisayar destekli teknik çizim , 3 modelleme ve autocad grmem için modelleme bölümüne geçmem lazım , Bunu nasıl yaparım, Bana olmaz deniyor sürekli , Ama elektronik meslek lisesi okuyan arkadaşım direk geçişle otomotiv okudu. Bunu nasıl yaparım ? Yani ben modelleme ve teknik çizim istiyorum.

1 NUMARALI TERCİHİM -

Merzifon Meslek Yüksek Okulu - Semer Taşıyıcılığı Bölümü . Pazar Hali Kampüsü.

ben kendimden örnek veirim ben de metal işleri mezunuyum ama şu an bilgisayar programcılığına gidiyorum üniversitede onun için gidebilirsin önce alan tercihi yapıyor noş kalan olursa sen giriyorsun ....sınava girmediğine göre biraz zor ama umut yok değil..meslek liselerinin sınavsız geçişte o bölümü ve üniversityi seçmemesi için dua et bence boş kaldırsa gidersin....

girmeyin programcılığa bir işinize yaramaz. onunla uğraşacağınıza yazın açıköğretim işletme fakülte mezunu olursunuz bari işe yarar...

bilgisayar programciligi okurken ayni zamanda acik ogretim okumak daha mantikli. ikisine birden kayit yaptiriliyordu sanirim.

klavuza göre (2008 ösys tercih klavuzu sayfa 162 tablo 6.c) sınavsız yerleşeceğin bölümler arasında istediğin bölüm yok (sende bi incele)

eğer sınava girmiş olsaydın istediğin bölüm için alan dışı kabul edilip 0,3'lü puanına göre tercih edebilirdin

klavuza göre (2008 ösys tercih klavuzu sayfa 162 tablo 6.c) sınavsız yerleşeceğin bölümler arasında istediğin bölüm yok (sende bi incele)

eğer sınava girmiş olsaydın istediğin bölüm için alan dışı kabul edilip 0,3'lü puanına göre tercih edebilirdin

Yani Ben şu an "zortingen şutrauz" oldum :s

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...