Jump to content

Google Arama çubuğuna Birşey Yazamıyorum

mustafaserkan

Recommended Posts

google açılmıyorki arasın ya googlede bi sorun var yada yasakladılar mahkemesi vardı beki diğer arkadaşların bilgisi vardır googleye ne olduğu hakkında ondan arama yapamıyorsun...

google açılmıyorki arasın ya googlede bi sorun var yada yasakladılar mahkemesi vardı beki diğer arkadaşların bilgisi vardır googleye ne olduğu hakkında ondan arama yapamıyorsun...

googleyi açıyorum

fakat arama çubuğuna birşey yazamıyorum.

yada işte örneğin tnctr üye adı ve şifre kısmına giremiyorum

arkadaslar bende bır sorun yok sorunsuz gırıyorum google ye ve arama yapacagımı yazabılıyorum pc de olabılırmı sorun

arkadaslar bende bır sorun yok sorunsuz gırıyorum google ye ve arama yapacagımı yazabılıyorum pc de olabılırmı sorun

bende onu diyorum zaten ne gibi bir problem olabilir diye..sitelere giriş yapbiliyorum. ama mesela myneti açıyorum. üye adı ve şifre kısmına birşeyler yazamıyorum.

ama başka bir pc de yazabiliyorum.

ne yapmam gerekiyor.

pc yı yenıden baslat mayı dene belkı duzelır veya modeme reset cek derımben ıkısını bır kapat sonra ac bakalım yınr aynı seyı yapacak mı

• 10 ay sonra...

siz hem bişey bilmiyorsunuz hemde aptalca cvplar atıyosunuz aynı sorun bende de başladı explorer 8 e yükseltmek istedim ama google arama motoruna bişey yazamıorum şimdi pasif durumda yani tnc xp üzerine explorer 8 i kurdum ama durum şuan vahşete dönüştü...

denetim masasından explorer 8 i kaldırdım pc yi resledim ama hiçbir anaktar kelime giremiyorum googleye

bu sebepten sadce mozilla firefox kullanıyorum bunun cvpını bilmeyenler yazmasın forum kirliligi oluşturmaktan başka bişeye yaramıyor çünkü virüs falanda yemedim onuda söleyim..

Bilinchard : Hakaretten dolayı 10 gün uzaklaştırma aldınız.

siz hem bişey bilmiyorsunuz hemde aptalca cvplar atıyosunuz aynı sorun bende de başladı explorer 8 e yükseltmek istedim ama google arama motoruna bişey yazamıorum şimdi pasif durumda yani tnc xp üzerine explorer 8 i kurdum ama durum şuan vahşete dönüştü...

denetim masasından explorer 8 i kaldırdım pc yi resledim ama hiçbir anaktar kelime giremiyorum googleye

bu sebepten sadce mozilla firefox kullanıyorum bunun cvpını bilmeyenler yazmasın forum kirliligi oluşturmaktan başka bişeye yaramıyor çünkü virüs falanda yemedim onuda söleyim..

Bu kdr bilgi de sana fazla arkadaşım burda sana yardımcı olmaları zorunlu deil beğenmessen bidaha girmessin bişey bilmiolar diyosun ama Tnc Xp kurmuşsun bilgisayarına onu modifiye edenlerde bu sitedekiler yani bi soru sorduğunda bişeyi açıklamadan sorarsan cevabınıda ona göre alırsın birazda kullandığın sözcükleri doğru seç.

İlginç ilk mesajınızda böyle bir kanıya nerden vardınız? Ya forumu uzun süredir takip ediyorsunuz, ya da buraya geliş amacınız farklı. ;)

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...