Jump to content

Internet Expoler'un Yerine Opera Nasıl Açılır

cell-cuq

Recommended Posts

arkadaslar vista ultimate kullanıyorum 64 bit internet expoler yerine opera açılsın istiyorum yani msn de mail tıkladıgım zaman operadan giriş yapmak istiyorum bu örnek olarak herhangi bi sebepten dolayı internet expoler açılmasın opera açılsın nasıl yaparım?

MSN yada maile tıkladığında program Visual basic ile yazılmış ise Shell programlama komutu devreye girer ve internet explorer da sayfayı açar. haliyle bunu kontrol eden registry ayarlarındaki Open komutunu kullanan internet explorer programı yerine Opera yazarsan durum değişir. Yalnız hangi registry anahtarı olduğunu bulursan buraya da yazarsan sevinirim.Kolay gelsin.

MSN yada maile tıkladığında program Visual basic ile yazılmış ise Shell programlama komutu devreye girer ve internet explorer da sayfayı açar. haliyle bunu kontrol eden registry ayarlarındaki Open komutunu kullanan internet explorer programı yerine Opera yazarsan durum değişir. Yalnız hangi registry anahtarı olduğunu bulursan buraya da yazarsan sevinirim.Kolay gelsin.

bende bilmiyorumki nasıl bulacagımı nasl yapacagımı

Arkadasim anLadigim kadariyLa expLorer yerine opera browserini kuLLanmak istiyosun

ResimLerLe yardimci OLmaya caListim, umarim isine yarar...

1

11025534wc4.jpg

2

51224075oo5.jpg

3

90879381gr8.jpg

kardes guzel anlatmıssın ama yaptım gene internet expoler açılıyor olmadı yani

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...