Jump to content

Yeni Gta Bu Kış Geliyor

HoT_JaZz

Recommended Posts

Yeni GTA bu kış geliyor

p7151078_thumb400.jpg

Geçtiğimiz bahar ayında piyasaya çıktığı günden itibaren oldukça geniş kitlelere ulaşıp büyük satış rakamlarına erişen GTA IV’ün ateşi cayır cayır hala yanıyor. Bununla birlikte hala ve hala GTA IV için konsol satışları hızla devam ediyor.

Son günlerde kendini bu haklı başarısının rehavetine kaptırdığını sandığımız Rockstar, bugün oldukça heyecan verici bir duyuruyla oyunseverleri bir kez daha şaşırttı. Önümüzdeki kış aylarında Rockstar, GTA: Chinatown’u çıkartacaklarını duyurdu. Nintendo DS platformu için geliştirilen oyun bu kez Çin mahallelerindeki iç savaşı ve yozlaşmış hayatı konu alıyor.

Yeni çıkacak GTA'nın, PlayStation gibi diğer platformalara da taşınıp taşınmayacağını bekleyip göreceğiz.

Kaynak : www.pcworld.com.tr

Aynen

Bu arada neden Pc ye çıkmıyor bilgisi olan var mı?

Ben bişeyler biliyorum bu konuda ama , kötü bir mod yüzünden yayınlanmayı kesmişleş diyi biliyorum ...

Modun adıda Hot.. bilmemne şimdi hatırlayamadım

Aynen

Bu arada neden Pc ye çıkmıyor bilgisi olan var mı?

Ben bişeyler biliyorum bu konuda ama , kötü bir mod yüzünden yayınlanmayı kesmişleş diyi biliyorum ...

Modun adıda Hot.. bilmemne şimdi hatırlayamadım

doğru hatırlıyosun mod un adı hot cofee

ama yanlış bildiğin birşey var bu tamamen ticari kaygı

işin açıkçası başkaları tarafından yapılan sex içerikli mod adamların si...de değil

tek dertleri konsol sattırmak ve dolayısı ile konsol üreticilerinden aslan payını almak

ve bunu fazlasıyla başardılar

benimde çok param olsaydı gözümü kırpmadan verirdim o aptal aletlere 1000 ytl

ama !!!!!! bazende gariban olduğuma şükrediyorum

sırf düdüklenmediğimi bildiğim için

pc ye cikmadiktan sonra isterse gta 10 ciksin umrumda degil :clapping:

iyide adamlar asıl parayı konsoldan kazanıyorlar neden hemen pc çıkarsınlar ki ? ben olsam bende öyle yapardım ki baya bir para harcamışlar.

birde şiddet içeriği olduğu gerekçesiyle oyun light seviyeye inmiş. videosunu izledim adamların yanına gidiyor eleman ellerinde sopalar falan burada kütüphane açacaktım nereye açim diyor :) tabiki şaka olarak yapmışlar.

Pc versiyonu zannedersem Asassin Creed gibi uzun süre dama atılır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...