Jump to content

Riad Sürücüleri Disketsiz Yükleyebilirmiyim

platinum

Recommended Posts

arkadaşlar tnc xp sp3 ü yüklemeye çalışıyorum fakat harddiski görmüyor sanırım raid sürücüsü olmadığından böyle oluyor msı anakartım var fakat disket sürücüm yok bunu flash diskten yüklemem mümkünmü bana bir çözüm yolu söylermisiniz?

hocam raid driver entegre edip deneyebilirsin tnc xp sp 3 ü anlatımı forumda mevcurttur ama zaten entegre diye hatırlıyorum

valla tncxpsp3 cdsini taktın cd den önyükleme için bir tuşa basın dedi bastım bişeyler yükledi ama sonunda çıkarılabilir disk diye bişeyleri görüyor fakat harddiski görmüyor bunu biostan falan halletmenin yolu varmı ya da sata raid sürücü yüklemek şartmı bi yardımcı olursanız sevinirim

çıkarılabilir disk filan demişse senin pc hard diski görmüyor bence kontrol et bence bios da hardikini göster bence.bi bakı ver

şu an maxblastla diski sıfırlıyorum yine görmezse bios ayarlarına bakıcam yine sonuç alamazsam sizden yardım istiycem

malesef ne yaptıysam harddiski görmüyor pc üstünde kart reader var onları görüyor çıkarılabilir disk olarak fakat harddiski görmüyor harddiski sıfırladım maxblastla bios ayarlarıylada oynadım ama nafile ne yaptıysam harddiski görmüyor msı marka via cipsetli anakartım var ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

• 4 hafta sonra ...
şu an maxblastla diski sıfırlıyorum yine görmezse bios ayarlarına bakıcam yine sonuç alamazsam sizden yardım istiycem

malesef ne yaptıysam harddiski görmüyor pc üstünde kart reader var onları görüyor çıkarılabilir disk olarak fakat harddiski görmüyor harddiski sıfırladım maxblastla bios ayarlarıylada oynadım ama nafile ne yaptıysam harddiski görmüyor msı marka via cipsetli anakartım var ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...