Jump to content

Alertpay Hesabına Para Aktarma

mehmetali00

Recommended Posts

www.alertpay.com[/CODE]

Adresine gidip bir kisisel hesap acman gerekiyor;

Hesabini actiktan sonra karsi tarafa alertpayde hesap acarken kullandigin email adresini vermen yeterli.

Daha sonra firsat buldugunda kredi karti ve banka hesabi bilgilerini alertpay'e girmelisinki gelen paralari tahsil edebilesin.

www.alertpay.com[/CODE]

Adresine gidip bir kisisel hesap acman gerekiyor;

Hesabini actiktan sonra karsi tarafa alertpayde hesap acarken kullandigin email adresini vermen yeterli.

Daha sonra firsat buldugunda kredi karti ve banka hesabi bilgilerini alertpay'e girmelisinki gelen paralari tahsil edebilesin.

e mail işini halletim de bu hesaba yatan parayı nasıl tahsil edeceğiz bunun için dolar hesaplı kredi kartı açmak lazım değil mi

e mail işini halletim de bu hesaba yatan parayı nasıl tahsil edeceğiz bunun için dolar hesaplı kredi kartı açmak lazım değil mi

Cekte gonderiyorlar fakat en saglami ve hizlisi :Bir banka Hesabin olmasi gerekiyor. Alertpay de profiline banka bilgilerini giriyorsun. Teyit icin banka hesabina cok kucuk 1-2 transfer yapiyorlar.

O rakamlari dogru olarak banka profiline girdiginde hesap teyitlenmis oluyor.

Daha sonra hesabindaki parayi menude yeralan " Withdraw Funds " dan bank transfer 'i secip banka hesabina geciyorsun.

Dolar hesabi olursa iyi olur;Fakat normal ytl hesapta sorun olmaz, banka ilgili kurdan ytl 'ye cevrilir gecerken.

aletpay a ben para yatıramaz mıyım nasıl yaparım bunu

Bazıları Alertpay'daki parasını bozdurmak istiyo,onlarlada anlaşabilirsin.Bir site vardı cok kullanıcı vardı öyle unuttum şimdi o siteyi Yer İmlerinde de yok.Aklıma gelirse PM atarım..

• 1 yıl yıl...
Cekte gonderiyorlar fakat en saglami ve hizlisi :Bir banka Hesabin olmasi gerekiyor. Alertpay de profiline banka bilgilerini giriyorsun. Teyit icin banka hesabina cok kucuk 1-2 transfer yapiyorlar.

O rakamlari dogru olarak banka profiline girdiginde hesap teyitlenmis oluyor.

Daha sonra hesabindaki parayi menude yeralan " Withdraw Funds " dan bank transfer 'i secip banka hesabina geciyorsun.

Dolar hesabi olursa iyi olur;Fakat normal ytl hesapta sorun olmaz, banka ilgili kurdan ytl 'ye cevrilir gecerken.

Bence de.Çok güzel bi açıklama yapmışsın eLine sağLık.Bende bunun ile ilgili araştırma yapıyodum çok tşkler bu payLaşımın için :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...