Jump to content

Kaspersky Gününü Yenileme Sorunu

korkmazmemet

Recommended Posts

İlk önce sağ alt köşeden kaspersky a çıkış deyip çıkmanız gerekiyor, Eğer önceden girdiğiniz key varsada onu silmeniz gerekiyor. Sonra süreyi sıfırla deyin. dediğinizde kaspersky ı başlatın veya reset atın pc ye, tekrar 30 günlük süre isteyin.

Kaspersky Internet Security ve Antivirus 7.X versiyonlari icin asagidaki patch'i kullanabilirsin:

http://rapidshare.com/files/128213431/UnBlackLister.rar[/CODE]

%100 calisiyor. Patch icin Kaspersky dahil uyari mesaji verir.Dikkate alma icinde zararli birsey yok. Fakat istersen islem bittikten sonra silebilirsin.

Nasil uygulanacagi ile ilgili Turkce aciklamalar ekledim.Yinede Takildigin birsey olursa sorabilirsin.

vereceğim dosyayı çekin ve kaspere sağ tıkla ve çıkış exıt sonra bu reg dosyasını çalıştırın gelen uyarılara evet diyin sonra tekrar kasperi çalıştırın ve size sanki yeni kurmuşsunuz gibi deneme aktif etme fırsatı verecek bu taktikle her defasında bir aylık key alırsınız.

Ama bunu 8 sürümünde test etmemiştim bu sayede işe yarayp yaramadığını göreceğiz

Please register to see this content.

vereceğim dosyayı çekin ve kaspere sağ tıkla ve çıkış exıt sonra bu reg dosyasını çalıştırın gelen uyarılara evet diyin sonra tekrar kasperi çalıştırın ve size sanki yeni kurmuşsunuz gibi deneme aktif etme fırsatı verecek bu taktikle her defasında bir aylık key alırsınız.

Ama bunu 8 sürümünde test etmemiştim bu sayede işe yarayp yaramadığını göreceğiz

Please register to see this content.

İşe yaramadı maalesef ya :mellow:

• 9 ay sonra...

Arkadaşlar SüreSıfırlama işini yapıyoruz fakat işin saçma yanı,, 30 gün dolmadan malesef süre sıfırlanamıyor 30 gün dolduktan sonra süreyi sıfırlayabilirsiniz.. :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...