Jump to content

@bultar Nerede?

Pc.KoPaT19

Recommended Posts

evet arkadaşlar merak ettimde koordinatör arkaşımız @Bultar çoktandır forumda gözükmüyor bende msn adresi vardı oda kapalı acaba @Bultar nerde Özletti kendini

haa birde unutmadan @Tabele nerde?

bultarın üniversite bitti onun için evine geldi evine hızlı internet bağlatacak ondan sonra sürekli online olacak bu arad ben de bugün dönüş yaptım nete giremiyordum ben de aranızdayım tnc halkı

Fırsatı oldukça giriyor, öyle çok da gözden kaybolmuş değil. Bırakın arkadaşlar bizlerde tatil yapalım :D

sk8er_boı ve @blackman12 hariç ve doruk101 hariç hepinize tatil kazandırsın allahım :D

Neden bizler hariç @lontokyo? Biz insan değil miyiz? :)

Estagfurllah sızlerde insansınız ama benim kanım soğuk yönetimde e çok size kaynıyorda ondan @blackman12 beni çok güldürdüğü için Doruk101 kanım ısındığı için sk8er_boı de mecburıyet ten adminsiz site olmaz demi :) :) :)

Evet bunun bir açıklamasını alalım, diğer herkes kötü mü siz moderatörlerimize, yönetimimize saygısızlık mı yapıyorsunuz?

TNCTR yönetimine dil uzatana karşısında önce beni bulur ki ben asla dil uzatmam sadece temiz hava almanız içindi bilgisyar başıda çok oturuyorsunuz.

Tahminim, hani onlar çok uğraşıyorlar ya forum için, katılımsız vs. Ondan gitmelerini istememiştir.

İyi niyetli olmak istiyorum.

Sen hep iyi niyetli ol @muselmansuffe hocam @YAGMURADAM ile birlikte sitede ki en iyi insanlar ve yardımlaşanlar arasında number one sınız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...