Jump to content

Kendime Xp Yapıcam Ama Neler Eklemeliyim

Recommended Posts

kendime xp cdsi hazırlıyorum temiz spsiz bi xp ye sp3 ekledim o da tamam ama bi cd de olmazsa olmazlar vardır ben onları merak ettim[firefox nero dan ziyade framework tarzı programlar] yardımcı olabilirsiniz sevinirim

öncelikle nr update pack ekle derim.

Sonra DirectX 9 Haz.2008, NetFx AIO vb. gibi olmazsa olmaz MS güncellemelerini eklersin.

SATA-RAID Driverları da mutlaka ekle derim.

İSteğine bağlı olarak bir çok program ve eklentiyle donatabilirsin XP'ni.sana kalmış.

anlaşılan daha önce forumu gezip bilgi toplamadan soruyorsun.

Öncelikle hangi yemeği seviyorsan onu yapar yersin. Diğer arkadaşlardan ne koyayım diye sorman dpğru değil.

Fikir almak istiyorsan onlarca Xp çalışması var biraz kurcala.

Ama madem yemek yemek istiyorsun hiç uğraşma yapmakla forumdaki XP leri bir karşılaştır seç birini paşa paşa kulla.

Bak Örneğin Winstone XP Ultimate var :D

usta

xp kurulum ekranını değiştirmek için WinntbbuED_3.1 indir kullan ayrıntılı bilgi:bende :lol:

xp login ekranını(karşılama ekranı) değiştirmek için xp ne vista inspart 2.0 ultimate ekle bu siteyi biraz kurcala bulursun

http://rapidshare.com/files/117899437/NR_Rick_s_V_ISO_b8.2_beta4.exe.html
MD5: 5EEB6E2C9627AB2A4EF533A7E5173400 / Boyutu: 26,1MB[/CODE]

Bunu indirip çalıştır. i386 klasörünün yerini göster.İşlem başarılı oldu mesajını alınca XP CD ne vista ikonlarını, vista boot , login ve logout ekranını ekler.Kurulum sırasında gelen ekranların arkaplanı da değişiyor.Yalnız önceden NR Updatepack2.0 ı eklemiş olmalısın.Unutma.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...