Jump to content

Ekran Kartı Ile Ilgili Bi Sorunum Var

Systemkeytr

Recommended Posts

öncelikle selam arkadaşlar

windowsa xp format attım ekran kartını tanıtamadım ne yaptımsa hata verdi

yaptıklarım ise şuanlar cdsi var ordan yüklenmiyor internetten anakartın modeline (GİGABYTE GA-945GCMX-S2) göre indirdim

Driverleri

yüklenmiyor nasıl halledeceğim bunu yaf şimdiden yardımlarınız için tşkler

adszfo6.jpg

Yükleme tamamlandı altta ...

...Rar dan ve sfx den çıkar ve yükle sorunsuz olması lazım daha 1 hafta önce yüklemiştim çünkü...

http://www.2shared.com/file/3527504/ac7cd922/motherboarddriverintel945.html[/CODE]

kardeş bu şekilde göstermesine göre pc diyorki ben birşey farkettim ama tanımıyorum tek yolu bizim bu kartını tanıtmamız lazım sen ? işaretlilerinin üzerine gelip dosya güncelleştir tıkla senden cd isteyecektir büyük ihtimal bütün dosyaları tamamını yükleyemedi cd dende yer göster sorun bu şekilde olmassa daha ayrıntılı bilgi veririmsin bu görüntüden bu anlaşılıyor olmassa sana zahmat bide forma at

dostum ekran kartı dahili ise sürücü yazılımınıyüklemene gerek yok ama harici ise bunun cdsini kullan cd yükleme bittikten sonra aygıt yöneticisinde soru işaretleri daha gözüküyorsa soru işaretli olanlarından birini sağtıkla sürücüyü güncelleştir hayır bu kez değil arama konumundan cdnin içinde winxp2k varsa işarele tamam de tarıyacak muhtemelen bulacaktır diğer soru işaretli içinde aynı işlemi uygula ama mutlaka secandary seçecen bazı pclerde otamatik system32 belleğine atmıyabiliyor hala olmadıysa driver sitelerindenden faydalanmanı tavsiye ederim.

iyi günler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...