Jump to content

Wireless Sorun

hüseyin17

Recommended Posts

üstadlarım öncelikle konuyu inşallah yanlış yere açmamışıktır iki ay önce hp pavillion 2730 et dizüstü aldım ama internete ara ara girebiliyorum geç bağlanıyor ve diğer odalardan sinyal gücü iyi demesine rağmen hiç bağlanamıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler ayrıca vista kullanıyorum bir etkisi olabilirmi ?

modemin markası nedir ? başka modemleri görüyormu büyük ihtimalle başka modemlere bağlanmaya çalışıyosundur yada ayar hatası vardır.

3 gün önce başıma gelen olayı anlatayım arkadaş airties wireless modemi kurmuş üst katta bağlanıyormuş ama 1 dk içinde bağlantı kesiliyor ,sinyal gücüde mükemmelmiş telefonla tarif ettim vs baktım olacak gibi değil kontrol ettiğimde hatanın farkına vardım meğerse arkadaş wireless görünür adını değiştirmemiş etrafta bir sürü aynı marka modemi kullanan var onlara bağlanıyormuş.aşağıdan hiç sinyal bile gelmiyordu :rolleyes:

modemin markası nedir ? başka modemleri görüyormu büyük ihtimalle başka modemlere bağlanmaya çalışıyosundur yada ayar hatası vardır.

3 gün önce başıma gelen olayı anlatayım arkadaş airties wireless modemi kurmuş üst katta bağlanıyormuş ama 1 dk içinde bağlantı kesiliyor ,sinyal gücüde mükemmelmiş telefonla tarif ettim vs baktım olacak gibi değil kontrol ettiğimde hatanın farkına vardım meğerse arkadaş wireless görünür adını değiştirmemiş etrafta bir sürü aynı marka modemi kullanan var onlara bağlanıyormuş.aşağıdan hiç sinyal bile gelmiyordu :rolleyes:

üstadım modemin markası airties dediğin gibi diğer modemleri de görüyor wireless görünür adını nasıl değiştirebiliriz birde ayarları ile çok uğraştım ama birtürlü olmuyor evde başka bir dizüstü var arkadaşın onunkisi problemsiz birşekilde bilgisayarını açtığı gibi her odadan rahat bir şekilde bağlanıyor ilgilendiğin için çok sağol

Modem Görünür Adını Modem Ayarlarında Wireless Bölümünde SSID Yazan Kısımdan Değiştirebilirsin Yavaş Bağlanma Sebebine Gelince İP Adresini Otomatik Olarak Değilde Elle Girmeyi Dene Ve Dns Adreside Yazmayı Unutma.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...