Jump to content

Solucan

YbS

Recommended Posts

bilgisayarının özellikleri yeteri ise portable kaspersky kullan

http://rapidshare.com/files/100910978/Portable-Kaspersky-Antivirus-7.0.0.120_www.tnctr.com-by_muselmansuffe.rar[/CODE]

buradan indirebilirsin.

YbS şunu bir dene .modemini kapat.Sonra avastı çalıştır.Solucanı bulsun.Ama bekle.GÖrev yöneticini çalıştır.ve tanımadığın bir program görürsen kapat ve hemen avast a sil de bakalım ne olacak.Eğer solucanın tam adını ve nerede olduğunu biliyorsan sistemini cd den çalışan bir xp ile açıp doğrudan dosyayı sil.Eğer bu sistem dosyasına bulaşmışsa ismini al. ve xp cd de bu sıkıştırılmış olarak bulunur 7zip programı arşivinden çıkar.ve sonra silip sağlam dosayı gerekli yere kopyala.Saygılarımla

Solucanın tam adını google ya.Örneğin x sloucanını nasıl silerim diye yaz ve sonuçları incele.Bu solucanla karşılaşıp silen vardır mutlaka.Eğer elinde cd den çalışan pardus cd si varsa onunla da bu solucanın yerini biliyorsan silebilirsiniz.Saygılarımla

sagol kardes ben butun bunları deniyecem sılmezzse anasın satıcam yere vurucam bilgisayarı

Adıne bunun bir Adı ve tedavi yöntemi vardır ismini Söylersen Yardımcı Olmaya çalışıcam Kardeşim Sana..

Avast Kullanıcısıymışsın birde Avastın Ücretsiz Yazılımını Dene Kardeşim...

avast! Virus Cleaner 1.0.211

clnrscr1.gif

Ücretsiz virus & solucan temizleme aracı

Sisteminiz bir virüs veya solucan ile zarar görmek üzere ise bu program sayesinde bu zarardan kurtulabilirsiniz.

Zararlı dosyaları silme

Solucanlar sisteminizi çalıştırmaya başladığınız zaman aktif oluyorlar. Bu program ile sisteminiz çalışır durumda olduğu her zaman sizi korur. Ve yaptığınız taramalarda kesin sonuçlar elde ederek zararlı dosyaları bulur ve temizler...

Tamamen ücretsiz olan bu program ile virüs temizlemek çok kolay.

Avast Virus Cleaner sisteminizden virüsleri silmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Virüsleri durdurur dosyalarınızı düzeltir zararlı dosyaları siler ve sisteminizden virüsü arındırır.

Bu program çalışırken diğer antivirüs programlarını kapatmanız önerilir. Aksi taktirde çalışmaz...

Download

http://files.avast.com/files/eng/aswclnr.exe[/CODE]

arkadaşım sen avastla birlikte panda antivirüsümü mü kurdun ?

yok kardes panda yukluyduu kardes baktım bilgisayr donuyor bide intnerte girmiyor avastı yukledim taramadan gecirdim solucanı bulduuu

yok kardes panda yukluyduu kardes baktım bilgisayr donuyor bide intnerte girmiyor avastı yukledim taramadan gecirdim solucanı bulduuu

@Ybs kardeşim şidmi internette biraz araştırma yaptım senin bu sorunun için şöle bişi buldum avast ile panda antivirüs ün veritabanları biribirine ters olduğu için barındırdıkları dosyaları virüs solucan spyware yada trojan olarak kabul edip silmeye kalkabilirler.

peki sen bu solucandan sonra başka bir antivirüs kullandınmı , tek olarak sistemini kurduğun bir antivirüs programı sisteminde tarama yaparken solucana rastladımı ?

rastlamadıysa rahat olmanı söyleyebilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...