Jump to content

Tnc Pardüs Veya Tnc Linux Yapılsa Kullanırmısınız?

hasan4646

Recommended Posts

1 Kişi Bana Usb Modem Kurulumunu Yapabilirim Desin Linux te Ben Yaparım Kalanını :) yada Wine İle Program Kurarım Desin

Kullanıcının Hiç Bilgisi Olmadan Linux Editleyen İstediği Kadar Editlesin Nereye Kadar windowsmu bu tak çalışsın

bende de usb modem var ama kurulum gerektirmeden kullanabiliyorum pardus ve ubuntuda (markası ve modeli yaksu s200)

Pardus kuLLanma çabaları içine qirmiş ama sadece sanaL makinede bi kaç deneme yapmış biri olarak TNC'den böyle bir çalışma bekliyorum açıkçası ;) . *.Exe kurma olayını hallederlerse güle güle windows , merhaba TNC-Pardus. İnanılmaz güzel olur. :)

Pardus kuLLanma çabaları içine qirmiş ama sadece sanaL makinede bi kaç deneme yapmış biri olarak TNC'den böyle bir çalışma bekliyorum açıkçası ;) . *.Exe kurma olayını hallederlerse güle güle windows , merhaba TNC-Pardus. İnanılmaz güzel olur. :)

Arkadaşlar Linux'un bütün versiyonlarını indirdim elimde 20 den fazla dvd ve cd var bunların içinde pardus 2008 den başkasını kuramadım o da windows gibi kullanılışlı değil keşke en azından windows 95 kadar bile olsaydı windowsa paydos derdim uzmanlar, geliştiriciler bu yönünde bir çalışma yapsalar conilerin programını kullanmazdık. Alıştık birkere günde en az 10 program kurup kaldırmaya bu bizde hobi oldu ne internet ne de başka bişey işimiz tnctrden program indirmek kurmak silmek. pc başka neye yarar ki. Linuxta bunu yapmak mümkün değil.

Sonuç itibariyle tnctr bu yönde bir çalışma başlatırsa en azından bildiğim danıdığım herkese tavsiye ederek kullanılmasını sağlarım. Elbette ki bende memnuniyetle TNC LİNUX kullanıcısı olurum. Başarılar diliyorum.

• 1 ay sonra...
TncPardus veya TnCLinux yapılsa exeleri çalıştırsa bilgisayarıma bir daha asla windows yüklemem.

:D haklısın morning

kardeşim oyunlarda filan problem olmasa vallahi anında geçecegim linux tabanlı bir işletim sistemine şuan internet cafemde pardus üzerinde calışıyorum ne yapa bilirim diye ama bana cok yabancı bu işletim sistemi cafeye xp kurdugumzaman catır catır cokuyor ne yaparsam yapayım deep ler anti virüs programları yalan olup gıdıyor artık bunaldım vallaah help s.o.s demekden baska bır sey yapamıyorum :D

• 3 ay sonra...

Konuyu açan arkadasın sadece konu açmış olmak için açtığı, linux hakkında bilgiye sahip olmadığı ortada...

TncPardus veya TnCLinux yapılsa exeleri çalıştırsa bilgisayarıma bir daha asla windows yüklemem.

linuxde exe leri çalıstırmanın yolu var :) ben counter strike bile oynadım :)

istediğin oyunu oynayabiliyorsun.

linuxde flashplayer pek stabil değil. onu stabil yapabilseler ben linuxden şaşmam :)

gnome hastasıyım zaten :)

Merhaba üstad lar

bence aramızdaki yetenekli eller tarafından yapılmalı yapılmalı. Biz ler geleceğin işletim sistemi olarak anılan yazılımıda tanımalıyız olabildiğince hızlı

yurt dışında microsoftun bir çok karşıt kampanyası var linux kardeşliğine karşın

herkese saygılar

• 1 ay sonra...
-Pardus çok yaygın degil ondan yapmıyor olabilirler.

-Pardusun sistemi çok karışık iyi bir bilgiç lazım :(

-Parduste exe dosyaları kullanılmadıgı için sorun yaratıyor

Aslında böyle birşey olsa kullanırız.

ever cok isterizzzzzzzzzzzzzzz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...