Jump to content

Programda Yapılan Reklamı Değiştirme

exert28

Recommended Posts

arkadaşlar sizlerden bir konu hakkında bilgilerinizi isteyeceğim

sorum şöyle:

bir program yükledim ama programı yükledikten sonra programı yapan kişi yada türkçeleştiren arkadaş kendi reklamını yapmış ben bunu değiştirebilirmiyim.

ewet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

şimdi den herkese teşşekkür ederim <_<

Adam Programı Türkçeleştirmişse Yazmasından Daha Doğal birşey olamaz memnun değilsen programı ingilizce kullanırsın. Neden Değiştirmek istediğinde ayrı bir mesele .. burda önemli olan niyettir ki bizde hangi niyetle değiştireceğini de bilmiyoruz

yedek alma diye bir program sadece .dll dosyası var başka bir şeyi yok.

ben bu programı iş yerimdeki server otomatik yedek alsın diye kullancaktım,programa adını msn adresini yazmış bende onları istemiyorum.

sen paylas yazılımı burda biz değiştiririz

evet değiştirip kendi msn adresimizi yazarız :dribble:<_<

Arkadaşım forumda eğitim bölümünü hiç gezmemişsin anlaşıla program editlemebaşlığı altında bir konu var orada gereklibilgiler mevcut senin için linki de vereyim : buyrun:)

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=60008&hl=Program+Editleme[/CODE]

Bu tür şeylere sinirim zaten.

3-5 cümleti tercüme ediyor. Pek çopunu sağdan soldan bulduğu çevirilerden çalışıyor.,

Ama gördüğü bütün Dialoglara ismin imzasını cartını curtunu koyuyor.

Hem neyniş ki o. Her kıçşede reklamlar. Madem bir iş yapıyorsun adam akıllıi temiz yap. Yardım veya Hakkında kısmında Türkçe çeviri kısmını eklersin, ki program yapımcıları da bunu savunuyor zaten. Uğraşınızın bir değeri olsun.

Adamlar o kadar abartıyor ki sank, çeviriyi değil de (ki zaten çalıntı) programı kendileri yazmış.

Madem bu kadar düzgün çeviri yapıyorsun firma ile irtibaya geç, Adamların resmi çevirmeni ol.

Ne söylesem boş.

Michalengelo, Raphael gibi büyük sanatkarlar bile oca tuval veya metrekarelerce tavan/duvar!ın boyanması sanat şaheseri haline gelmesinden sonra bile pek çok kişinin göremeyeceği bir yere imzasını atar, veya hiçbirşey yapmaz. İsmini dilden dile dolandırır.

Bunlar boş insanlar...

Genelde de her iletilerinde "Emeğe Saygı" yazar. Hadi bakalım burdan yak.

EK: Bu bir yakarıştır.

ONTOPIC:

Rehacker, ResTuner gibi bir program ile adamı komple silin. İşe yaramazın tek zaten.

Bu tür şeylere sinirim zaten.

3-5 cümleti tercüme ediyor. Pek çopunu sağdan soldan bulduğu çevirilerden çalışıyor.,

Ama gördüğü bütün Dialoglara ismin imzasını cartını curtunu koyuyor.

Hem neyniş ki o. Her kıçşede reklamlar. Madem bir iş yapıyorsun adam akıllıi temiz yap. Yardım veya Hakkında kısmında Türkçe çeviri kısmını eklersin, ki program yapımcıları da bunu savunuyor zaten. Uğraşınızın bir değeri olsun.

Adamlar o kadar abartıyor ki sank, çeviriyi değil de (ki zaten çalıntı) programı kendileri yazmış.

Madem bu kadar düzgün çeviri yapıyorsun firma ile irtibaya geç, Adamların resmi çevirmeni ol.

Ne söylesem boş.

Michalengelo, Raphael gibi büyük sanatkarlar bile oca tuval veya metrekarelerce tavan/duvar!ın boyanması sanat şaheseri haline gelmesinden sonra bile pek çok kişinin göremeyeceği bir yere imzasını atar, veya hiçbirşey yapmaz. İsmini dilden dile dolandırır.

Bunlar boş insanlar...

Genelde de her iletilerinde "Emeğe Saygı" yazar. Hadi bakalım burdan yak.

EK: Bu bir yakarıştır.

ONTOPIC:

Rehacker, ResTuner gibi bir program ile adamı komple silin. İşe yaramazın tek zaten.

oo döktürmüşsün ortaya arkadaşım burası öğrenmek ve öğretmek için olmalı sadece sen bu kadar lafı söyledikten sonra aklıma senin bu forumda paylaşılan Tr yama, katılımsız program,portable program (daha aklıma gelmeyen bi çok şey) felan indirdiğini kullandığını ve ya paylaştığını sanmıyorum...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...