Jump to content

Antiviüs Kullanmayan Varmı? :d

Mytolocia

Recommended Posts

Eşşeği sağlam kazığa bağlamak lazım arkadaşlar kasıntılar pc sadece saniyeler kaybettirir ama belalı virüsler emeginize tümden yok ede bilir buda zaman kaybı ile ölcülebilecek şey değil.

benim için virus programı sart... program crackleri ve patchlerle cok ugrasınca dikkatli olmak lazım...

5 sene cok parite b girmisti pcye butun exeler bozulmustu.. oyuzden cok dikkat ediyorum..

KIS 2009 ve antivir(on-demand) olarak kullanıyorum..

standart bir ev kullanıcı içinde nod32 yeterli..

ben yaklasık 3 yıldır antivirüs kullanmıyorum onun yerine rollback adlı proyu kullanıyorum sistem geri yükleme gibi ama ondan daha kalite ve güvenli ayrıca squard die bi antimalware programı var haftada bi taratıyorum onunla bilgisayarı tavsiye ederim ram ve işlemci gücü size kalıyor bu sayede

• 3 ay sonra...

ben deepfreeze + rollback + anti virüs kullanmıyorum.

pc me girecek veya girmek isteyenlere yardımcı olabilirim.

önemli dosyalarım yok mp3 ve wallpaperler ve birkaç oyun var girmek isteyen buyursun. nasılsa bill gates değilim.

At yarışında eşeklik yapılmaz. Üst düzey güvenlik sağladıkları halde çoğu antivirüs programının at yarışındaki eşek gibi bilgisayarı yavaşlatması çekilemez bir durumdur. Önce KasperSky daha sonra da Panda'yı kullanınca keşfettim bu at eşek muhabbetini. Ondan sonra uzun bi süre antivirüs kullanmadım ama tabiri caiz ise diken üstünde idim. Dikkatli olmam gerekiyordu. Ta ki nod32'yi deneyene kadar. Sistemimde gözle görülür bir yavaşlama söz konusu değil.

dostum bence sen virüslerle yasamaya alışmısın.....

Ben avira kullanıyorum kasma 0 rem tüketimi çok az ama performans süper.....2 yıldır kaspaersky kullanıyordum bosuna sisteme eziyet ediyormusum.....

NOT: nod32 kullanma çalışıp çalışmadığı belli değil..yakaldığı virüsü sislemiyor mal....

ANTİVİRÜS NE DEMEK...?YENİRMİ İÇİLİRMİ ?7-8 YILDIR PC KULLANIYORUM İŞİM OLMADI HİÇ.AYDA YILDA BİR TROJEN UĞRUYOR ONUDA FORMATLA HALLEDİYORUM.ZATEN HAFTADA BİR FORMAT ATIYORUM.DAHA DOĞRUSU (DUM)ACRONİSİN CDLİ VERSİYONUNDAN ALIN TÜM PROGRAMLARIN KURULU OLDUĞU İMAJI 5 DAKİKADA FORMATLANMIŞ SIFIR BİLGİSAYAR.HATTA 3-5 FARLI WİNDOWSUN (ULTİMATE-TNCTR-PERFECT-VİSTA) HANGİSİNİ KULLANMAK İSTİYORSANIZ 5 DAKİKADA HAZIR.

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Sen şimdi 3kb.lık bir virüs için tekrardan imaj mı atıyorsun?

İstedikden sonra pc nize trojan bile giremez:).

Anti-vir var.Hiç hisstemiyorum valla.Gayet memnunum..Anti-virüssüz nasıl bir pc hayatta kullanmam.Ama zaten olsada olmasada benim için bişey fark etmiyor.Virüsün bulaşmasına neden olan en büyük etken Pc kullanıcılarıdır.

Virüsün bulaşmasına neden olan en büyük etken Pc kullanıcılarıdır.

Kısmen katılıyorum. Ama şöyle bir durum da var. Çok yi bir arkadaşımın web sitesine hemen hemen hergün girerim. Bir gün yine girdim uzun süre sitesinde olan ve daha önce zararsız olan reklam trojan yüklemeye çalıştı. Arkadaşıma söyledim çareyi reklamı kaldırmakta buldu. Böyle olaylar da oluyor.

bende deepfreze kullanıyorum yaklaşık 1 sene veya daha fazladır ve bişey yüklicem zamanda virüs programı yükliyip yedek hardiskime aldığım veya ikinci bölüme aldığım dosyaları kontrol edip sonra deep açıp yükleme yapıyorum..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...