Jump to content

Fbi Giris Sınavında Sorulmus Bir Zamanlar

Sirius

Recommended Posts

Aynı evi paylaşan iki kız arkadaştan biri o gece dışarıda olcağını söyleyince öteki kız aklından oh bu gece arkadaşımın yatağında uyuyabilirim diye geçirmiş kafasından.Arkadaşı çıkar çıkmazda onun yatağına gidip yatmış.Fakat gecenin bir yarısı arkadaşı eve geri dönüp doğruca kendi yatağına gidip yatmış.O sırada dışarıdan geçmekte olan bir arabanın ışığı yatağın arkasındaki camdan duvardaki saate vurunca kızın dikkatini çekmiş , o anda kız hemen yatağın altına bakmış ve arkadaşının cesedi ile karşılaşmış.

Buradaki soru kızı kimin öldürdüğü değil...

gece eve dönen kız yatağında yatarken camdan duvardaki saate yansıyan arabanın ışığı görünce neden yatağın altına bakma gereği hissetti...

DUVARDAKI SAATİN DILINDAKI CAMA O AN BAKTI VE YANSIMADAN ALTINDAKI CESEDİ GORDU

icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

edit----> @tenekecezve teşekküre yanlışlıkla bastım

Yatınca kulağına saat sesi geliyor, duvardaki saate ışık vurunca saatin durduğunu görünür...Fakat hala saat sesi geliyor. Saat sesinin duvardan değilde yatağın altından geldiğini fark edince hemen yatağın altına bakıyor...

Saat sesi ölen kızın kol saatinden geliyor.

kol saatinden o kadar ses çıkıyorsa katilide buldum ben ya sesten uyuyamayan komşudur yada faredir dayanamamıştır sese

evet cevap şöyle:

saat çalışmıyordu ve yatağın altında duruyordu.(çalışmadığı için oraya konmuştu.)eve gelen kız aracın ışığı saate yansıyınca bu saatin duvarda ne işi var dedi ve yatağın altına baktı ve cesedi gördü yada saat çalışmıyordu ve duvardaydı ama yatağın altından tik ak sesleri geliyordu.(ölü kızın kol saati) onun için eğilip baktı

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...