Jump to content

Wireless Wep Key Password Spy 1.1 Full

Sirius

Recommended Posts

68242_large.jpeg

Bulunduğunuz yerdeki wireless bağlantısının özelliklerini ve şifresini öğrenmeniz için harika bir program…

http://w13.easy-share.com/1700493233.html 

http://rapidshare.com/files/118571656/wireless1.1.rar[/CODE]

• 9 ay sonra...

Ben denemiştim daha önceden.Kendi bilgisayarımdakileride göstermedi.Bende işe yaramadı.Ufak bir araştırmadan sonra bu tarz programların işe yaramadığını öğrendim.Sebebinin ise wlan kartının desteklememesi.Çoğu on board wlan kartı desteklemiyor.Harici olması gerekiyormuş.Şifreleri kırması için.

Ben denemiştim daha önceden.Kendi bilgisayarımdakileride göstermedi.Bende işe yaramadı.Ufak bir araştırmadan sonra bu tarz programların işe yaramadığını öğrendim.Sebebinin ise wlan kartının desteklememesi.Çoğu on board wlan kartı desteklemiyor.Harici olması gerekiyormuş.Şifreleri kırması için.

Haklısın sadece kendi pc mde none dedi yani zaten benim kablosuzumda şifre yok nedeni sınırsız olması none die bi uyarı verdi ben başka sitelerde etrafımızdaki wi-fi lerin şifrelerini bulacak proğramlar bakmaya başladım.

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar. bende aircrack diye bir program var. program ercekten işe yarıyo. şifre kırıp internete girdim ben o programla. işe yaramayan diyenler varya o bakımdan söylüyorum. ayrıca ben NETWORK uzmanıyım. :clapping: işallah bu program işe yarar. :):hi:

arkadaşlar. bende aircrack diye bir program var. program ercekten işe yarıyo. şifre kırıp internete girdim ben o programla. işe yaramayan diyenler varya o bakımdan söylüyorum. ayrıca ben NETWORK uzmanıyım. :clapping: işallah bu program işe yarar. :):hi:

Tamam upload etde kullanalım bi.

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...