Jump to content

Mersin Gece Manzaraları:)

Sirius

Recommended Posts

resim%20(144).jpg

resim%20(170).JPG

resim%20(122).JPG

resim%20(59).JPG

resim%20(2).JPG

resim%20(36).JPG

resim%20(46).JPG

resim%20(38).JPG

neden paylaştın bunu demeyin arkadaşlar. bir yerde gördüm hoşuma gitti millet memeleketimizi öğrensin şimdi okuyom haftaya gider gitmez muğlayı çekip paylaşacam o zaman daha güzel fotolar inşallah bu arada mersin de harbi iyi ama balıkesirde okuyorum ben burada mersin tantuni diye 3 ytl ye haşlanmış tavuk yiyoz gidip yemek nasip olur inşallah

neden paylaştın bunu demeyin arkadaşlar. bir yerde gördüm hoşuma gitti millet memeleketimizi öğrensin şimdi okuyom haftaya gider gitmez muğlayı çekip paylaşacam o zaman daha güzel fotolar inşallah bu arada mersin de harbi iyi ama balıkesirde okuyorum ben burada mersin tantuni diye 3 ytl ye haşlanmış tavuk yiyoz gidip yemek nasip olur inşallah

Resimlerin Bazıları Atatük Parkından Sanırım..

Birkaç Yıl Öncesine Kadar Kanalizasyonu O Görünen Denize Akıtılıyordu Arıtılmaksızın..

Islah Çalışmaları Sonuç Verdi, Güzelleşti Biraz..

Eskişehir'de De Tantuni Diye İğrenç Birşey Yapıp Satıyorlar..

Mersin'e Yolu Düşen Arayıp Soruşturup Selim Tantuni'yi Bulsun, Çift Lavaş Biftek Söyleyip Yesin..

Yanına Da Turnip Şalgamı.. :clapping: Bakın Bakalım Lezzeti ve Uyumu Nasıl.. :D

Mersin'e Yolu Düşen Arayıp Soruşturup Selim Tantuni'yi Bulsun, Çift Lavaş Biftek Söyleyip Yesin..

Yanına Da Turnip Şalgamı.. :clapping: Bakın Bakalım Lezzeti ve Uyumu Nasıl.. :D

inşallah deneme fırsatı olur aklımda tutacağım

Cep telefonuyla çekince pek hoş olmuyor tabi yinede paylaşım için teşekkürler, daha güzel yerleride vardır heralde¿

http://selam.org/thumb.php[/CODE]

Burada dünyanın çeşitli yerlerinden, çoğunluğu amerika, güzel resimler var. Böyle resimleri yok malesef memleketimizin :clapping: Ayıptır söylemesi kendi arşivimdir :D Güzel/kaliteli bir resim TR-Burdur-bucak..'dan bir resim var, memleketimizin en güzel yeri değildir heralde ama ayıptır söylemesi onuda kendim çektim :(

Resimlerin Bazıları Atatük Parkından Sanırım..

Birkaç Yıl Öncesine Kadar Kanalizasyonu O Görünen Denize Akıtılıyordu Arıtılmaksızın..

Islah Çalışmaları Sonuç Verdi, Güzelleşti Biraz..

Eskişehir'de De Tantuni Diye İğrenç Birşey Yapıp Satıyorlar..

Yanına Da Turnip Şalgamı.. :) Bakın Bakalım Lezzeti ve Uyumu Nasıl.. :)

İşi biliyorsun mansulmansuffe arkadaşım tnctr ailesinden kim gelmek isterse tantuni ve şalgam (rakı)vs. benden söz :lol:

İşi biliyorsun mansulmansuffe arkadaşım tnctr ailesinden kim gelmek isterse tantuni ve şalgam (rakı)vs. benden söz ;)

4 Yıl Yatılı Okudum Orda, O Kadar Olsun.. :)

Hastane Caddesi'nin dili olsa da konuşsa.. :)

evet arkadaşlar bende mersinliyim selim tantuni yanına acılı şalgam suyu birde süs biberi turşusu lezzete bakın çift lavaş yağlı olsun :)

Canım çekti arkadaş.. Bir uğramak lazım Mersin'e tez vakitte..

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Ben mersinde oturuyorum hâla bile Viranşehir bölgesinden denize kanalizasyon akıyor ve ne gariptirki 1 km ilerisinden denize giriliyor :S Ama sanıyorum proje tamamlanınca o sorunda ortadan kalkacakmış.Mersin'e gelip tantuni yiyeceklere önerilerde buliniyim:

Göksel Tantunu ( 3 şubesi vardır ve genelde en çok gidilen tatunicidir)

Özkan Tantuni ( Şalgamlarıyla ünlü Özkanın tantunicisidir.Mutlaka şalgam için)

Denizhan2 Tantuni(Denizhan2 isimli sitenin içinde tek şubeli küçük bir tantunicidir)

Tantuni istemeyin biftek isteyin gerçekten daha güzel oluyor.Resimlerde süper :D

bende mersine bu eylülde taşındım resimlerdeki çoğu yerleri biliyorum mezitlide oturuyorum ben walla okadarda harika bi yer olduğu söylenmez :D fazla tarihi yok zaten gördüğünüz yerlerden başkada adam akıllı yerler yok yani pek Türk yok zaten oralarda düşünün sınıfta 27 kişi war 3 kişi Türk 2 kişi kendini Türk hissediyor gerisi Kürt yetmez gibi apocular naparsınız buraları boş werin mersinin sosyete yerlerindeki okullara gidin gideceksiniz insanlarıda okadar ii değil warsada çok ama çok nadir

heee unutmadan sosyete tarafındaki kızlar çok harika:D......

sınıfta 27 kişi war 3 kişi Türk 2 kişi kendini Türk hissediyor gerisi Kürt yetmez gibi apocular naparsınız buraları boş werin mersinin sosyete yerlerindeki okullara gidin gideceksiniz

heee unutmadan sosyete tarafındaki kızlar çok harika:D......

Yorumunuzun neresinden tutsam elimde kalacak..

Yenipazar dolaylarında PKK yandaşı insanın çok fazla olduğunu biliyorum.. Öğretmen Lisesi'nde okudum 4 yıl; o süre zarfında birçok polis şehit verdik maalesef.. Ama sizin üslup genelliyici ve aşağılayıcı olmuş.. Özellikle son cümleniz de tuzu biberi.. Yazık.. Umarım bu bakış açısı sadece bir latifeden ibarettir kardeşim..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...