Jump to content

Recommended Posts

• 2 hafta sonra ...
forjest, 06.10.2024 - 13:19 yazdı:

Katılımsız çalışmalarıma son veriyorum artık. Bundan sonra sadece forum içerisinde aktif olacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim herkese.

Bari son bir kez hepsini güncelleseydin öyle bıraksaydın. Bizde arşivlerimizi güncellemiş olurduk :)İ

• Like 1

asil111, 3 saat önce yazdı:

Bari son bir kez hepsini güncelleseydin öyle bıraksaydın. Bizde arşivlerimizi güncellemiş olurduk :)İ

Forumda aktif olarak olacağım artık. Katılımsız yapımını bırakmam geç alınmış bir karar oldu zaten. Çoktan bırakma isteğim vardı.

• Like 2

forjest, Bir saat önce yazdı:

Forumda aktif olarak olacağım artık. Katılımsız yapımını bırakmam geç alınmış bir karar oldu zaten. Çoktan bırakma isteğim vardı.

tüm emeklerine sağlık

• Like 2

yineben, 4 dakika önce yazdı:

tüm emeklerine sağlık

Ha işte bu benim istediğim şekilde cevap vermişsin teşekkür ederim değerli kardeşim anlayışın için sağol. :) 

• Thanks 2

Katılımsız çalışmalarıma son veriyorum artık. Bundan sonra sadece forum içerisinde aktif olacağım. Anlayışınız için teşekkür ederim herkese.

Üstad; windows veya katılımsız arşivlerinde bugüne kadar hep sizin çalışmalarınızı kullandım ve yaptığınız işlerde hiç üzen olmadı. Bugüne kadar ki çalışmalarınız da emekleriniz için teşekkür etmek bizler için az gelir. Sağolun, varolun...

• Like 3

forjest usta bugüne kadar yapmış olduğunuz paylaşımlar,vermiş olduğunuz emeğe saygı.

• Like 1

forjest, 14 saat önce yazdı:

emeklerin için teşekkürler üstad:good:

• Like 3

mustafakarasan, 17 saat önce yazdı:

Eline koluna sağlık bugüne kadar verdiğin emekler için. Hakkında hayırlısı olsun 

Teşekkürler değerli kardeşim.

theArcher, 5 saat önce yazdı:

emeklerin için teşekkürler üstad:good:

tapfer, 5 saat önce yazdı:

forjest usta bugüne kadar yapmış olduğunuz paylaşımlar,vermiş olduğunuz emeğe saygı.

CEM0KA, 7 saat önce yazdı:

Üstad; windows veya katılımsız arşivlerinde bugüne kadar hep sizin çalışmalarınızı kullandım ve yaptığınız işlerde hiç üzen olmadı. Bugüne kadar ki çalışmalarınız da emekleriniz için teşekkür etmek bizler için az gelir. Sağolun, varolun...

forjest, 07.10.2024 - 20:47 yazdı:

Elverdiysen sıkıntı yok😀

Bugüne Kadar Yaptıkların İçin Teşekkürler Bu Foruma Senin Katkın Çok Oldu Dostum 

• Like 2

şu ana kadarki paylaşımların için çok teşekkürler usta karar senin ama illaki kendi kullandığın programların olur kendin için yaptıklarından haliyle güncel olur belki ara ara bırakırsın buraya tekrar teşekkürler.

• Like 2

hudu, Bir saat önce yazdı:

şu ana kadarki paylaşımların için çok teşekkürler usta karar senin ama illaki kendi kullandığın programların olur kendin için yaptıklarından haliyle güncel olur belki ara ara bırakırsın buraya tekrar teşekkürler.

Rica ederim değerli kardeşim. Elbette kendim için yaptıklarımı zaten burada da sürekli paylaştım. Bundan sonraki süreçte kendim için yaptığım programlar olursa eğer neden olmasın paylaşırım yine. Ancak şu an için durdurdum çalışmalarımı zaman neyi gösterir bilinmez. :)

• Like 1

Son katılımsız bükücü de bırakıyor. Bugüne kadarki çalışmalar için teşekkür ederim.

• Like 2

muski, 1 saat önce yazdı:

Gerçekten emeğiniz çok. Yıllarca idman programını sizin katılımsızı kullanarak idare ettim.Bunun da sebebi size olan güvenimdi. Herşey için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. 

Rica ederim değerli kardeşim yorum için teşekkürler.

• Thanks 2

hasan835, 11.10.2024 - 23:28 yazdı:

Üstadım, yıllardır bıkmadan, usanmadan hazırladığınız programları kullandım. sizden çok faydalı bilgiler elde ettim. Allah Razı olsun. Hakkınızı Helal edin.

Rica ederim değerli kardeşim. Varsa hakkım helal olsun ne demek.

• Like 1

Değerli hocam, şimdiye değin nice sistem ve uzman elinin değdiği katılımsızları kullandık. Üstelik üşenmeden, içtenlikle değerli kolaylaştırıcı yaklaşımlarına hep birlikte tanık olduk. Gönül ister ki baya bencilce olacak sürdürsen isteriz ama takdir senindir. Saygımız olmalı kararına. Bugüne değin emeklerinin tümü için teşekkür etmek boynumuzun borcudur. ALLAH razı olsun. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...