Jump to content

Recommended Posts

ts_burak, 23.06.2024 - 01:45 yazdı:

iyi geceler esette bir problem var galiba sisteme kurdum güncelleme çalışmıyor bi kontrol edebilirmiyiz

AVG Free antivirüs programını tavsiye ederim hemde ücretsiz kullanım sağlamaktadır.

Please register to see this content.

• Like 1

Posted (edited)

AVG AntiVirus Free 24.5.9153 Build 847 Final Türkçe

Ücretsiz koruma sağlamaktadır. Sisteminizi yormaz. Defender kullanmayanlar için ideal bir antivirüs programıdır. Orijinal Offline_setup'tan kurulum sağlar.

2yy4aq6.png

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

Posted (edited)

PDF-XChange PRO 10.3.1.387
 Katılımsız kurulum Final TR

PDF-XChange Editor Plus 10.3.1.387
 Katılımsız kurulum Final TR

R-Studio Network 9.4 Build 191329

Katılımsız kurulum English.

Edited by forjest
  • Like 4

tapfer, 26 dakika önce yazdı:

Forjest usta kusuruma bakmayın. Rahatsızlık veriyorum. Müsait olduğunuz bir zamanda idm'yi güncelleyebilirmisiniz? En derin saygılarımla.

Bu idm güncelleme mevzusu çok enteresan. Çalışan ve update uyarısı vermeyen bir adet idm elinizde varsa, neden gereksiz yere güncelleme arıyor veya alıyorsunuz... Ben hala son editlediğim build 10 olanı kullanıyorum.

• Like 4
  • Thanks 1

7 hours ago, tapfer said:

Forjest usta kusuruma bakmayın. Rahatsızlık veriyorum. Müsait olduğunuz bir zamanda idm'yi güncelleyebilirmisiniz? En derin saygılarımla.

• Like 2

Posted (edited)

Internet Download Manager 6.42 Build 12 Final TR

Bilgi: Yeni patch kullanılmıştır. GÜncelleme uyarıları ömür boyu çıkmaz. Lisans dondurulmuştur. Kurulumu yönetici olarak yapınız. Masasüstüne gelen IDMan kısayolunuda sağtıklayıp yönetici olarak başlatınız.

Edited by forjest
  • Like 8
  • Thanks 1

forjest, 40 dakika önce yazdı:

Internet Download Manager 6.42 Build 12 Final TR

Bilgi: Yeni patch kullanılmıştır. GÜncelleme uyarıları ömür boyu çıkmaz. Lisans dondurulmuştur. Kurulumu yönetici olarak yapınız. Masasüstüne gelen IDMan kısayolunuda sağtıklayıp yönetici olarak başlatınız.

Ellerin dert görmesin usta. Emeğine saygı.

• Like 2

Posted (edited)

Winrarın katılımsız olması güzel ancak kullanmasını mı bilmiyorlar yoksa nedir neden bilinmez ayarlarken tek tıklama ayarı hatalı yapılıyor sanırım, winrar içerisinde gezerken sıkıntı oluyor tek tık birçok işlemde hata veriyor her işlemde çift tık ayarı için yönetici çalıştırmam gerekiyor veya kendim normal kurulum yapıyorum bu yüzden, buna ekstra bir ayar mı yapılır yoksa bu şekilde kalır mı? bir sorayım dedim. teşekkürler.

Edited by Yasiiin42

Yasiiin42, 2 saat önce yazdı:

Winrarın katılımsız olması güzel ancak kullanmasını mı bilmiyorlar yoksa nedir neden bilinmez ayarlarken tek tıklama ayarı hatalı yapılıyor sanırım, winrar içerisinde gezerken sıkıntı oluyor tek tık birçok işlemde hata veriyor her işlemde çift tık ayarı için yönetici çalıştırmam gerekiyor veya kendim normal kurulum yapıyorum bu yüzden, buna ekstra bir ayar mı yapılır yoksa bu şekilde kalır mı? bir sorayım dedim. teşekkürler.

Kurarken Yönetici olarak kurarsan problem olmayacaktır. En azından bizde sorun yok. 

• Like 1

Posted (edited)
asil111, 22 saat önce yazdı:

Kurarken Yönetici olarak kurarsan problem olmayacaktır. En azından bizde sorun yok. 

öyle değil, kurulumu normalde tek tıklı oluyor zaten program içinde kullanım için diyorum bilenler kullananlar için diyorum, normalde ayarlardan tek tıklamaya ayarlanmış kurulumla ilgili sıkıntı yok, iç kullanım ayarları değiştirilmiş

Edited by Yasiiin42
anlamamışlar

Yasiiin42, 1 saat önce yazdı:

öyle değil, kurulumu normalde tek tıklı oluyor zaten program içinde kullanım için diyorum bilenler kullananlar için diyorum, normalde ayarlardan tek tıklamaya ayarlanmış kurulumla ilgili sıkıntı yok, iç kullanım ayarları değiştirilmiş

Kanka

• Like 1

Tamam ben anladım orasını da biliyorum da her bilgisayara kurarken aynı ayarı yapmak zorunda kalıyorum, keşke yapmasam bazen aklıma gelmiyor atlıyorum sonra ben uğraşıyorum :D

• 2 hafta sonra ...
Yasiiin42, 01.07.2024 - 11:53 yazdı:

Winrar kısayolundan yada winrar exesinden bir kez yönetici olarak çalıştırıp ayarlamalısınız. Açtığınız rar dosyalarından yaparsanız kalıcı olmaz.

Spoiler

Edited by semsibey
Düzen
  • Like 4

alcalmc, 14.07.2024 - 15:48 yazdı:

Winrar kısayolundan yada winrar exesinden bir kez yönetici olarak çalıştırıp ayarlamalısınız. Açtığınız rar dosyalarından yaparsanız kalıcı olmaz.

Biliyorum, yine de teşekkürler, benim demek istediğim orjinal kurulumda bu şekilde olanı neden katılımsızda değiştiriliyor onu anlayamadım, aslına bakarsak çift tık daha kullanışlı iken tek tıka alınması yani demek istediğim.

Katılımsızda ayarlanan seçenek yüzündendir. Katlımsızın içinden, o ayarı çift tıka ayarlarsanız sorun düzelir. Regedit ayar dosyasıdır muhtemelen. Şu an çift tıka ayarladıysanız ayarlarınızı regeditten alıp , katılımsıza ekleyebilirsiniz. Eğer katılımsızı yapan izin verdiyse. Yoksa kurup çift tık ayarı yapmalısınız.

• Like 2

forjest, 20 dakika önce yazdı:

ESET Endpoint Antivirus / ESET Endpoint Security 11.1.2039.2

hocam lisansı kırılmış bir antivirüs programının işe yarayacağından emin misiniz! işe yarasaydı zaten lisansı kırılmazdı :)

• Like 1
  • Confused 2

Deep&Blue, 6 saat önce yazdı:

hocam lisansı kırılmış bir antivirüs programının işe yarayacağından emin misiniz! işe yarasaydı zaten lisansı kırılmazdı :)

Uzun yıllardır antivirüs kullanan biri değilim. Eset'in lisanslarıda patlıyor bir süre sonra gittiği yere kadar kullanım sağlayacaktır. Paylaşma nedenim herkesin kullanması için. Yorumunuza da katılıyorum elbette lisansı kırılamayan kaspersky gibi değil.

• Like 2